69 ile gardiyan olunur mu

DeRiNDaRBe

Üye
BaYaN
11 Nis 2023
1,355
111
17
İzmir
Merhaba,

Ben lise öğrencisi ve bir süredir mülk sahibi olmak isteyen birisi olarak, 69 ile gardiyan olunup olunamayacağını merak ediyorum. İşte bu nedenle aşağıdaki soruları sormak istiyorum: 69 ile bir gardiyan olarak çalışma hakkım olur mu? Eğer öyleyse, bu işe başlamam için zorunlu olan şeyler nelerdir? Bu işte başarılı olmak için ne tür özelliklerin ve yeteneklerin olması gerekir? Bu işi yaparken ne tür tehlikeler ile karşılaşabilirim?

Bu konudaki deneyimli kişilerden veya bu işi uzun süredir yapanlardan yardım istiyorum. İşte bu nedenle bu konu hakkında bilgimin artmasını sağlamak için lütfen deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi paylaşın.

Çok teşekkür ederim.

Daniel1336

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
BaY
4 Nis 2023
10,217
1,281
112
69 ile Gardiyan Olunur mu?

Günümüzde birçok kişi, kendilerini kolluk görevlisi olarak meslek hayatında ilerletmek istiyor. Ancak, bu mesleğe girme kriterleri arasında, "69 ile Gardiyan olunur mu?" sorusunun cevabının ne olduğu hakkında birçok insan tarafından merak ediliyor. Bu makale, bu konuyu ele alarak, 69 ile gardiyan olunup olunamayacağına dair bilgilere odaklanacaktır.

Gardiyan Olmak İçin Gerekli Olan Şartlar

Güvenlik görevlisi olmak isteyen kişilerin, öncelikle belli şartları karşılaması gerekmektedir. Örneğin, güvenlik görevlisi olmak isteyen kişilerin; 18 yaşını doldurmuş olması, kamu görevlisi olmaya uygun olması, önceden kamu görevlisi olmamış olması, kul haklarını korumaya uygun olması gibi şartları karşılaması gerekmektedir.

69 ile Gardiyan Olunur mu?

Kısaca, 69 ile gardiyan olunup olunamayacağına dair bir kesin cevap vermek oldukça zor. Çünkü, kamu görevlisine alım işlemlerinde; çeşitli görevler, eğitimler ve sınavlar gibi birçok şartın karşılanması gerekmektedir. Ancak, bu şartların arasında 69 yaşında olmak şartının belirtilmediği görülmektedir. Bu nedenle, 69 ile gardiyan olabilecek kişilerin, kamu görevlisine alım işlemlerinde bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşması gerekmektedir.

Sonuç

Güvenlik görevlisi olmak isteyen kişilerin, öncelikle mevcut kamu görevlisi alım işlemleri ve kriterleri hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşmaları gerekmektedir. Çünkü, mevcut kamu görevlisi alım kriterlerinde 69 yaşında olmak şartının belirtilmediği görülmektedir. Bu nedenle, 69 ile gardiyan olunup olunamayacağına dair kesin bir cevap vermek oldukça zor.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)