Addedilen ne demek

SokakFeneri

Yeni Üye
BaY
5 Nis 2023
1,299
115
2
Merhaba!

En son ne zaman addedilmek hakkında düşündünüz? Addedilmek ne demek? Addedilmek, neredeyse her şeyi içeriyor gibi görünüyor: İş, arkadaşlar, aile, arkadaşlar ve daha fazlası. Addedilmeyi ne ölçüde önemsiyoruz? Addedilmeyi ne şekilde deneyimliyoruz? Addedilmeyi nasıl ölçeriz? Addedilmeyi dengeli bir şekilde nasıl idame ettiririz?

Addedilmek hakkında daha fazla anlayış edinmek için, kendi deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak benim için çok değerli. İş, arkadaşlık, aile ve arkadaşlık bağlarını daha iyi anlamak için, özel konular hakkında fikirlerimi paylaşmak istiyorum. Addedilmeyi nasıl ölçebileceğimizi, addedilmeyi nasıl dengeli bir şekilde sürdürebileceğimizi, addedilmeyi nasıl arttırabileceğimizi ve addedilmeyi nasıl daha kapsamlı bir şekilde anlayabileceğimizi öğrenmek istiyorum.

Addedilmek hakkında daha fazla anlayış edinmek için, diğerlerinin deneyimlerinden ve konu hakkındaki fikirlerinden yararlanmak istiyorum. Lütfen deneyimlerinizi, görüşlerinizi, önerilerinizi, ipuçlarınızı ve addedilmeyle ilgili herhangi bir önerinizi paylaşın. Birlikte addedilmeyi daha iyi anlayabileceğimizi düşünüyorum.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
22,422
1,315
112
Addedilen Ne Demek?

Addedilen, mazeretlerin, özürlerin veya haksız hareketlerin yakınmaların veya özürlerin kullanıldığı bir İngilizce kelime olarak tanımlanır. Addedilen, kimsenin haksız hareketlerinden veya mazeretlerinden dolayı kendisinin sorumlu olup olmadığını söyleyen bir kelimedir. Addedilen, genellikle kendisine özür dileyen bir kişinin kullandığı bir kelimedir. Örneğin, “Özür dilerim, addedilen”.

Addedilenin Kökeni ve Tarihi

Addedilen, İngilizce olarak Latince "addere" kelimesinden türemiştir. Bu Latince kelime, "elemek, özür dilemek" anlamına gelir. Addedilen kelimesi, 15. yüzyılda ortaya çıkmış ve İngilizce dilinin kökeninde önemli bir yer tutmaktadır.

Addedilenin Anlamı ve Kullanımı

Addedilen, özür dilemek veya haksız hareketlerin özürlerinin kabul edilmesini istemek anlamına gelen bir kelimedir. Addedilen, herhangi bir özür iletme işlemine tabi olmaksızın, sorumluluk üstlenerek kendisine özür dileyen bir kişinin kullandığı bir kelimedir. Addedilen, kişiler arası ilişkilerde çatışmaların çözülmesinde veya haksız hareketlerin özürlerinin kabul edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Addedilenin Alternatif Anlamları

Addedilen, özür, pişmanlık ve haksız hareketlerin özürlerinin kabul edilmesi anlamına gelen bir kelimedir. Addedilen, aynı zamanda özür dileme, affetme veya affedilmek anlamına da gelmektedir. Addedilenin alternatif anlamları arasında, "affetmeyi kabul etmek veya özür dilemek" de bulunmaktadır.

Addedilenin İngilizce'de Kullanımı

Addedilen, İngilizce dilinde mazeretlerin, özürlerin veya haksız hareketlerin özürlerinin kabul edilmesi için kullanılan bir kelimedir. Addedilen, genellikle kimsenin günahını üstlenmeden, kendisine özür dileyen bir kişinin kullandığı bir kelimedir. Addedilen, İngilizce dilinde çok yaygın olarak kullanılmaktadır.

Addedilenin Diğer Dillerde Kullanımı

Addedilen, İngilizce dilinde kullanılan bir kelime olmakla birlikte, diğer dillerde de kullanılmaktadır. Diğer dillerden bazıları Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Portekizce'dir. Addedilen, bu dillerde de özür dilemek, affetmeyi kabul etmek veya affedilmek anlamına gelen bir kelimedir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)