Akasya AVM metrobüs ile nasıl gidilir

Dusunenyolcu

Yeni Üye
BaYaN
2 Nis 2023
1,271
114
2
Merhaba, Akasya AVM'e metrobüs ile nasıl gidilebileceğini öğrenmek istiyorum. Akasya AVM'e nasıl ulaşılır? Metro istasyonları hangileri? Durakta ne kadar zaman beklemem gerekiyor? Akasya AVM'e giderken ne kadar ücret ödemeniz gerekiyor? Bu soruların cevaplarını öğrenmek için, buradaki diğer kullanıcılardan yardım istiyorum.

Şu anda Akdeniz bölgesinde yaşıyorum ve Akasya AVM'e gitmek istiyorum. Akasya AVM'e ulaşmak için en uygun yol metrobüs mü? Metro istasyonlarının nerede olduğunu, durakta ne kadar bekleneceğini ve ücretin ne kadar olacağını öğrenmek istiyorum. Ayrıca, Akasya AVM'e metrobüs ile ne zaman gidilebileceğini ve ne zaman dönebileceğini de bilmek istiyorum.

Yukarıda sorduğum soruların cevaplarını öğrenmek için, buradaki diğer kullanıcılardan yardım istiyorum. Lütfen, Akasya AVM'e metrobüs ile nasıl gidilebileceği hakkında bana yardım edin. Öncelikle, Akasya AVM'e metrobüs ile nasıl gidilebileceği hakkındaki detaylı bilgileri öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,994
1,347
112
Akasya AVM Metrobüs ile Nasıl Gidilir?

Akasya AVM, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezidir. Dünya çapında markaların mağazalarının bulunduğu Akasya AVM, İstanbul'da alışveriş yapmak isteyenlerin vazgeçilmez adreslerinden biridir. Akasya AVM metrobüs ile nasıl gidilir sorusu ise İstanbul'da yaşayan veya ziyaret eden herkesin merak ettiği bir konudur. Bu makale Akasya AVM'ye metrobüs ile nasıl gidileceği konusu üzerine detaylı bir araştırma ve inceleme sunmak amacıyla hazırlanmıştır.

Metrobüs İstasyonlarının Konumu ve İletişim Bilgileri

Akasya AVM'ye metrobüs ile gidilecek ilk adım, İstanbul'un hangi metrobüs istasyonlarını kullanacağının belirlenmesidir. Akasya AVM, İstanbul'un Avcılar ilçesine bağlı Beşiktaş semtinde bulunmaktadır. Akasya AVM'ye en yakın metrobüs istasyonları “Beşiktaş Avcılar Metrobüs İstasyonu”, “Beşiktaş Metro İstasyonu” ile “Barbaros Bulvarı Metrobüs İstasyonu”dur.

Metrobüs İstasyonlarından Akasya AVM'ye Nasıl Gidilir?

Beşiktaş Avcılar Metrobüs İstasyonu ile Akasya AVM'ye metrobüs ile gidilecekse, İstanbulkart ile bilet alınması ve Beşiktaş Avcılar Metrobüs İstasyonu'nda bulunan metrobüs duraklarından “Beşiktaş- Akasya” hatlarına binilmesi gerekmektedir. Beşiktaş Metro İstasyonu ile Akasya AVM'ye metrobüs ile gidilecekse, İstanbulkart ile bilet alınması ve Beşiktaş Metro İstasyonu'ndan çıkış yapıldıktan sonra “Barbaros Bulvarı Metrobüs İstasyonu”na yürünmesi gerekmektedir. Barbaros Bulvarı Metrobüs İstasyonu'nda bulunan metrobüs duraklarından “Beşiktaş- Akasya” hatlarına binilmesi gerekmektedir.

Akasya AVM'ye Ulaşım Masrafları ve Diğer Detaylar

Her iki metrobüs istasyonundan Akasya AVM'ye gidilirken de İstanbulkart ile ödeme yapılması gerekmektedir. İstanbulkart ile Akasya AVM'ye gidecek kişinin ödeyeceği tutar, İstanbulkart'ın seçtiği kullanım hakkına göre değişmektedir. Ayrıca, Akasya AVM'ye metrobüs ile gidildiğinde otobüslerin saat başından saat 22:30'a kadar her dakika sefer yaptığının belirtilmesi önemlidir.

Sonuç

Akasya AVM'ye metrobüs ile gidilecekse, İstanbul'da bulunan “Beşiktaş Avcılar Metrobüs İstasyonu”, “Beşiktaş Metro İstasyonu” ve “Barbaros Bulvarı Metrobüs İstasyonu” gibi metrobüs istasyonlarının kullanılması gerekmektedir. Her iki metrobüs istasyonundan da Akasya AVM'ye gidecek kişinin İstanbulkart ile ödeme yapması gerekmektedir. Akasya AVM'ye metrobüs ile gidildiğinde otobüslerin saat başından saat 22:30'a kadar her dakika sefer yaptığının belirtilmesi önemlidir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)