Alessabah ne demek

ayes

Tanınmış Üye
BaY
27 Şub 2022
1,373
140
62
Merhaba,

Alessabah kelimesinin ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum. İngilizce kökenli bir kelime olup, İtalyanca'da "Alessabah" olarak adlandırılıyor. Ancak, kelimenin doğru anlamını ve kullanımını öğrenmek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Lütfen beni bu konuda aydınlatın ve ne demek olduğuna dair düzgün bir açıklama sağlayın.

Daniel1336

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
BaY
4 Nis 2023
10,217
1,281
112
Alessabah Ne Demek?

Alessabah, İtalyanca’da “gece” anlamına gelen bir kelime. Bu kelime İtalyanca kökenli diğer dillerde de kullanılmaktadır ve İtalyanca ya da Latin dillerinde kullanılır. İtalyanca’da “la notte” olarak da bilinir.

Alessabah, birçok dilde “gece” anlamını taşımaktadır. Güney İtalyanca’da “la notte” olarak bilinir ve “gece” anlamını taşımaktadır. İspanyolca’da “la noche”, Portekizce’de “a noite” olarak bilinir.

Alessabah, İtalyanca’da “gece” anlamına gelen bir kelimedir. Bu kelime İtalyanca kökenli diğer dillerde de kullanılmaktadır ve İtalyanca ya da Latin dillerinde kullanılır. Gece anlamını taşıyan bu kelime, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce ve diğer Latince dillerde kullanılmaktadır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)