Amerikan Kültür Dil Okulları sahibi kimdir

DenizSiyahi

Üye
BaY
1 May 2023
1,324
109
15
Merhaba,

Amerikan Kültür Dil Okulları sahibi kimdir? sorusunun cevabını çok merak ediyorum. Birkaç internet arama yaptım ama cevabı bulamadım. Umarım burada bulabilirim. İlgili bilgileri paylaşan herkese çok teşekkür ederim.

Amerikan Kültür Dil Okullarının sahibi kim olduğu konusunda araştırmalarımın sonuçsuz kaldığını görmek beni çok üzdü. Yıllardır bu okulun başarısının arkasında duran kişiyi keşfetmek istiyorum.

Bilgi veya ipuçlarını paylaşacak arkadaşların çok önemli olduğunu düşünüyorum. İlgili bilgileri paylaşmak isteyenler varsa lütfen yanıtlamayı unutmasınlar.

Çok teşekkürler.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
21,952
1,315
112
Amerikan Kültür Dil Okulları Sahibi Kimdir?

Amerikan Kültür Dil Okulları dünyanın çeşitli ülkelerinde, çok sayıda şube ve merkezleri ile insanların İngilizce öğrenmelerine hizmet vermektedir. 1990 yılında kurulan Amerikan Kültür Dil Okulları, öğrencilerin daha iyi bir İngilizce öğrenmesi için onlara çok sayıda fırsatlar sunmaktadır. Amerikan Kültür Dil Okulları sahibi kimdir?

Amerikan Kültür Dil Okullarının Kurucusu ve Sahibi Kimdir?

Amerikan Kültür Dil Okullarının kurucusu ve sahibi olan Sevi Süzük, 1990 yılında okulları kurmuştur. Sevi Süzük, 1980'lerin sonuna kadar İstanbul'da özel bir lisede İngilizce öğretmeni olarak görev yapmıştır. O, öğrencilerinin daha iyi İngilizce öğrenmeleri için dil okullarının kurulması gereksinimini görmüş ve kendisi bu okulların kurulmasını üstlenmiştir. O ve ekibi, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayan en kaliteli eğitim sistemini oluşturmak için uzun bir süre çalışmışlardır.

Amerikan Kültür Dil Okullarının Kalitesi ve Sevi Süzük'ün Katkısı

Amerikan Kültür Dil Okulları, kuruluşundan bu yana öğrencilerinin kaliteli bir İngilizce öğrenmesini sağlayan, çok sayıda öğretim programı ve eğitim teknolojileri kullanan bir dil okuludur. Sevi Süzük, öğrencilerinin İngilizce öğrenmesini kolaylaştırmak için çok sayıda öğretim programı geliştirmiş ve dersleri daha kolay anlaşılır hale getirmiştir. Ayrıca, okullarının internet sitesinde öğrencilerinin dersleri çevrimiçi olarak yapmalarını sağlamak için çok sayıda kaynak geliştirmiştir.

Amerikan Kültür Dil Okulları ve Sevi Süzük'ün Hedefleri

Amerikan Kültür Dil Okullarının amacı, öğrencilerinin İngilizce dili çabuk öğrenmelerini sağlamaktır. Ayrıca, Sevi Süzük, öğrencilerine en iyi İngilizce öğrenme deneyimini sunmak için çok sayıda fırsat ve kaynak geliştirmiştir. Sevi Süzük, okullarının öğrencilerinin İngilizce dili çabuk ve verimli öğrenmeleri için tüm gerekli kaynakları sağlamak için çalışmaktadır.

Anahtar Kelimeler: Amerikan Kültür, Dil Okulları, Sahibi, Sevi Süzük, İngilizce.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü