Ankarada Kadınlar Matinesi nerede

BebekYuzlu

Tanınmış Üye
BaYaN
11 Nis 2023
1,309
109
62
Ankara
Merhaba,

Ankarada Kadınlar Matinesi nerede? hakkında bilgi edinmeye çalışıyorum. Bu konudaki bilgilerim eksik olduğu için forum sakinlerinden yardım almak istiyorum.

Bu matine Ankara'da düzenleniyor mu, eğer öyleyse ne zaman ve nerede? Varsa, etkinliğin sona ermesi için kaç tarih arasında? Bu etkinlik için özel bir kayıt gerekiyor mu? Bu matineye katılmak için özel bir ücret ödemem gerekiyor mu? Varsa, bu etkinliğe katılmak için ödenecek ücret ne kadar?

Biraz araştırma yaptım ve bu matine hakkında çok fazla bilgi bulamadım. Konu hakkında bilgi sahibi olan herkesin yardımına ihtiyacım var. Forum sakinleri, Ankarada Kadınlar Matinesi nerede? hakkında bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

Teşekkürler.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,993
1,345
112
Ankarada Kadınlar Matinesi Ne Zaman ve Nerede?

Ankarada Kadınlar Matinesi, 10 Nisan 2021 tarihinde Başkent Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Kadınlar Matinesi, Ankara'da yaşayan veya ziyaret eden tüm kadınları, arkadaşları ve ailelerini buluşturmak için hazırlanmış olan bir etkinliktir.

Ankarada Kadınlar Matinesi Programı Nedir?

Ankarada Kadınlar Matinesi, kadınlara özel bir etkinliktir. Program, tiyatro oyunları, söyleşiler, müzik, dans ve kültürel etkinlikler ile kadınların gününü kutlamak için düzenlenmiştir. Programın diğer önemli bileşenleri arasında; kadınların kariyer başarılarının anlatıldığı konuşmalar, kadın özgürlüğünün desteklenmesi, kadınların kültürel miraslarının korunması ve kadınların iş hayatındaki temsilinin arttırılması gibi konular da yer almaktadır.

Ankarada Kadınlar Matinesi Organizatörleri Kimlerdir?

Ankarada Kadınlar Matinesi, Başkent Kültür Merkezi, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Kadınların Akademik ve Sosyal Gelişimi Derneği tarafından organize edilmektedir. Etkinliğin ana hedefi kadınların özgürlüklerini desteklemek ve kadınların kültürel miraslarının korunmasını sağlamaktır.

Ankarada Kadınlar Matinesi İçin Gerekli Olan Malzemeler Nelerdir?

Ankarada Kadınlar Matinesi'ne katılmak isteyen kadınların, etkinlik sırasında gerekli olan malzemeleri getirmeleri gerekmektedir. Gerekli olan en temel malzemeler arasında; bir telefon, bir müzik çalar, bir mikrofon, bir kamera, bir bilgisayar ve bir projeksiyon cihazı gibi araçlar bulunmaktadır.

Ankarada Kadınlar Matinesi İçin Gerekli Olan Başka Malzemeler Nelerdir?

Ankarada Kadınlar Matinesi'ne katılmak isteyen kadınların, etkinlik sırasında gerekli olan başka malzemeler de bulunmaktadır. Gerekli olan diğer malzemeler arasında; iki adet kulaklık, bir masa, iki sandalye, iki adet ses sistemi, bir mikrofon ve bir konuşmacı sistemi gibi araçlar bulunmaktadır.

Anahtar Kelimeler: Ankarada Kadınlar Matinesi, Başkent Kültür Merkezi, Kadınların Akademik ve Sosyal Gelişimi Derneği, Tiyatro, Söyleşi, Müzik, Dans, Kültür, Etkinlik, Kariyer, Özgürlük, Kültürel Miras, İş Hayatı, Temsil, Telefon, Müzik Çalar, Mikrofon, Kamera, Bilgisayar, Projeksiyon Cihazı, Kulaklık, Masa, Sandalye, Ses Sistemi, Konuşmacı Sistemi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü