Anlaşma kitap kaç sayfa

HyperGalactic

Tanınmış Üye
BaY
27 Şub 2022
1,470
131
62
Merhaba,

Anlaşma'nın kaç sayfadan oluştuğuna dair bir bilgiye ulaşmak istiyorum. Kitabı okudum ama sayfa sayısını hatırlamıyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek birisi var mı?

Anlaşma, Jonathan Franzen'in romanı olarak 2001 yılında yayınlandı. Kitabın konusu, ailevi bağların, aşkın ve ilişkilerin, insanların genel olarak arzularının ve hatta hayatın anlamının çoğunlukla Amerikan toplumunda ele alındığı bir durum üzerine kurgulanmış.

Bu romanın kaç sayfadan oluştuğunu biliyor musunuz? İçeriği hakkında daha fazla bilgiye sahip olmama ve kitabın kaç sayfadan oluştuğu hakkında bir fikir edinmeme yardım edebilir misiniz?

Teşekkürler.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
21,777
1,256
112
Anlaşma Kitabının Sayfa Sayısı Hakkında Makale

Anlaşma, William Finnegan tarafından yazılmış bir Pulitzer ödüllü otobiyografik roman. Kitap, çok boyutlu bir hayat hikayesini anlatıyor ve William'ın çoğu zaman riskli su kayaklarının tarihini ortaya koyuyor. Anlaşma, çoğu kişinin su kayaklarının ne kadar tehlikeli ve büyüleyici olduğunu tartışmasını tetiklemiştir.

Anlaşma, 17 Ekim 2016 tarihinde yayınlanan ve Riverhead Books tarafından basılan bir kitaptır. Kitabın sayfa sayısı 464'tür. Kitabın içerisinde, William'ın gençlik yıllarından başlayarak olağanüstü yaşamının karışık ve karmaşık yolculuğunu anlatıyor.

Anlaşma Kitabının Bölümleri ve Sayfaları Hakkında

Anlaşma kitabı, William'ın 18 yaşından itibaren su kayaklarının nasıl bir tutkuya dönüştüğünü anlatan ve onun çok çeşitli tehlikeli aktivitelere atılımının öyküsünü anlatan on iki bölümden oluşur. Her bölüm, ortalama ortalama 40 sayfadan oluşur. Kitabın sonunda, Finnegan'ın su kayaklarındaki risklerinin ve onun su altında ne kadar uzun süre kalabildiğinin tehlikeli bir sürümüne değinilmiştir.

Anlaşma Kitabının Genel Özeti ve Ödülleri Hakkında

Anlaşma, William'ın su kayakları, tehlikeli maceralar ve deneyimleri hakkında anlatmak için yazılmış bir kitaptır. Kitabın sayfa sayısı 464'tür ve on iki bölümden oluşmaktadır. Her bölüm ortalama 40 sayfadan oluşmaktadır ve onun çok çeşitli tehlikeli aktivitelere atılımının öyküsünü anlatmaktadır. Kitap, 2017 Pulitzer Ödülü'nü kazanmıştır ve New York Times Best Seller listesinde yer almıştır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)