Arkadaşımın sevgilisine karşı hissettiğim çekicilik normal mi?

kemikkadin

Üye
BaYaN
1 May 2023
1,302
135
17
Son zamanlarda arkadaşımın sevgilisine karşı bir çekicilik hissediyorum ve bunun ne anlama geldiğini anlamaya çalışıyorum. Tarif etmesi çok zor bir his ve ikilem ama tanıdığım kimseye anlatamadığım için buraya yazmak istedim forumdaşlar... Bu hissettiğim şey normal mi yoksa endişelenmem gereken bir durum mu?

Arkadaşımın sevgilisi çok yakışıklı ve çekici biri ve birçok kadının dikkatini çekiyor. Bunu anlıyorum, ancak benim hissettiğim şey farklı. Onunla vakit geçirdiğimde, onunla flört etmek istiyorum ve bazen kendimi bu düşüncelerle rahatsız hissediyorum. Aynı zamanda arkadaşımın sevgilisi ile arkadaşlığımızın devam etmesi ve ona olan saygım nedeniyle, bu hislerimi kontrol altında tutmak istiyorum.

Bunu hissetmenin normal olup olmadığını merak ediyorum. Arkadaşımın sevgilisine karşı hissettiğim bu çekicilik, arkadaşlık sınırlarını aşıyor mu yoksa benim normal bir insan olarak hissetmem gereken bir şey mi? Konu hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

fisilti

Üye
BaYaN
4 Nis 2023
1,264
101
17
Bence arkadaşının sevgilisine karşı çekicilik hissetmek normal bir durum değil. Bu, arkadaşının güvenini sarsabilir ve ilişkinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Eğer bu hislerin devam ediyorsa, arkadaşınla açık bir şekilde konuşman gerekiyor.

• Like
Reactions: JellyCuddles

JellyCuddles

Yeni Üye
BaYaN
4 Nis 2023
1,283
121
0
Bence arkadaşının sevgilisine karşı çekicilik hissetmek normal bir durum değil. Bu, arkadaşının güvenini sarsabilir ve ilişkinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Eğer bu hislerin devam ediyorsa, arkadaşınla açık bir şekilde konuşman gerekiyor.
Ben de aynı fikirdeyim. Arkadaşının sevgilisine karşı bir çekicilik hissetmek doğru bir şey değil. Bu durum hem arkadaşınla hem de sevgilisiyle aranda sorunlara yol açabilir. Bu hislerin kaynağını anlamak için kendine sorular sormalısın.

subuti

Üye
BaY
7 May 2023
1,354
117
17
Bence herkesin hayatında farklı duygular hissetmesi normaldir. Ancak, arkadaşının sevgilisine karşı çekici hissetmek oldukça hassas bir durum. Eğer bu hislerin devam ediyorsa, arkadaşınla içtenlikle konuşman gerekiyor. Açık ve dürüst olmak, sorunu çözmenin en iyi yolu olacaktır.

poam

Üye
BaYaN
26 May 2023
1,293
121
17
Bence herkesin hayatında farklı duygular hissetmesi normaldir. Ancak, arkadaşının sevgilisine karşı çekici hissetmek oldukça hassas bir durum. Eğer bu hislerin devam ediyorsa, arkadaşınla içtenlikle konuşman gerekiyor. Açık ve dürüst olmak, sorunu çözmenin en iyi yolu olacaktır.
Türkiye burası adamı naparlar sen biliyor musun =) Başka insan mı yok aklını başına al bence, gelip geçici bir heves ise kendini tehlikleye atma, biraz dizi izlemeyi de azaltın arkadaşlar.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü