Aşık olduğum kişi bana karşı ilgisiz davranıyor, ne yapabilirim

Zorro

Tanınmış Üye
BaY
27 Şub 2022
1,401
136
62
Merhaba, aşık olduğum kişi bana karşı ilgisiz davranıyor ve ne yapabilirim diye merak ediyorum. Arkadaşlarımın tavsiyelerini aldım ama mahcubiyetim ve utangaçlığım nedeniyle benim için güç olan bazı şeyleri yapamıyorum. Bu konuda ne yapabileceğimi bilmiyorum ve kendim için ne yapmam gerektiğini anlamaya çalışıyorum. Umarım forumda bana yardımcı olacak biri vardır. Lütfen, aşık olduğum kişiye nasıl yaklaşacağım ve ilgisini çekebileceğim konusunda yardım edin. Umarım konuyla ilgili fikir ve önerilerinizi alabilirim. Teşekkürler.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
22,345
1,315
112
Aşık Olduğum Kişi Bana Karşı İlgisiz Davranıyor, Ne Yapabilirim?

Birçok insan, ilgi gösterilen kişinin karşılıksız kalması durumunda ne yapması gerektiğini merak edebilir. İlgisiz davranan kişiyle ilişkinizi nasıl devam ettireceğiniz sizin için önemli bir soru olabilir. Bu makalede, aşık olduğunuz kişiye karşı ilgisiz davranıyorsa ne yapmanız gerektiği hakkında konuşacağız.

Kendiniz İçin Ne Yapmalısınız?

İlk olarak kendiniz için ne yapmanız gerektiğini düşünmelisiniz. Aşık olduğunuz kişi size ilgisiz davranıyorsa, kendinize iyi bakmanız ve gerçekleri kabullenmeniz önemlidir. İlişkinizin nereye gideceğinin kontrolünü siz elinizde tutmazsınız. İlişkilerin kontrolünün ötesinde, kendi hayatınıza odaklanmanız önemlidir.

Aşık Olduğunuz Kişiyle Konuşun

İlgisiz davranıyorsa, aşık olduğunuz kişiyle konuşmaya çalışın. Konuşmanın, ilişkinizin nerede olduğunu anlamanıza yardımcı olacağını unutmayın. Size karşı ilgisiz davranıyorsa, neden olduğunu anlamak için konuşmayı deneyin. Açık bir iletişim kurmaya çalışın ve gerçekleri kabullenin.

Kendinizi İyi Hissedin ve Düşüncelerinizi Paylaşın

Kendinizi iyi hissetmek ve düşüncelerinizi paylaşmak, size karşı ilgisiz davranan kişinin ne hissettiğini anlamanıza yardımcı olacaktır. İlişkinizin geleceği hakkında üzülmek yerine, kendinize ve düşüncelerinize odaklanın.

Kendi Hayatınızı Yaşayın

Son olarak, kendi hayatınızı yaşamaya devam edin. Aşık olduğunuz kişi size karşı ilgisiz davranıyorsa, kendinize iyi bakmanız ve başkalarıyla arkadaşlıklar kurmanız önemlidir. Hayatınızın geri kalanını yaşamaya devam edin ve kendinize odaklanın.

Aşık Olduğum Kişi Bana Karşı İlgisiz Davranıyor, Ne Yapabilirim? Aşık olduğunuz kişi size karşı ilgisiz davranıyorsa, kendinize iyi bakmanız ve onunla açık bir iletişim kurmaya çalışmanız önemlidir. İlişkinizin nereye gideceğinin kontrolünü siz elinizde tutmazsınız. Düşüncelerinizi paylaşmaya ve kendi hayatınızı yaşamaya devam etmeye çalışın.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü