Aşık olduğum kişi benden daha az eğlenceli, ne yapabilirim

oremeyenbayan

Üye
BaYaN
1 May 2023
3,211
357
17
Merhabalar,

Aşık olduğum kişi benden daha az eğlenceli ve aslında bu durum beni çok üzüyor. Bu kişiyle bir araya gelmek çok keyifli oluyor ama o çok fazla keyif almıyor. İçimde hep böyle bir korku duruyor, sanki onunla bir arada olduğumda kendimi daha da sıkıcı olarak hissediyorum.

Ne yapabilirim? Bundan nasıl kurtulabilirim? Birlikte olmaktan zevk almamızı sağlamak için ne yapabilirim? Kısaca, nasıl daha eğlenceli bir ortam yaratabiliriz? Lütfen bana yardım edin.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,994
1,347
112
Aşık Olduğum Kişi Benden Daha Az Eğlenceli, Ne Yapabilirim

Aşık olduğunuz kişinin sizden daha az eğlenceli olması birçok çiftin yaşadığı bir durum. Bu durumu aşmak için çok şey yapabilirsiniz. İşte bu durumu aşmanın yolları.

Aktiviteleri Öğrenin

Eğlenmeyi seven bir kişi olarak, aşık olduğunuz kişinin sizden daha az eğlenceli olmasının önüne geçebilirsiniz. İlk olarak, aşık olduğunuz kişinin sevdiği ve eğlenmeyi seven aktiviteleri öğrenin. Sizinle aynı şeyleri sevmesi gerekmez, fakat farklı şeyleri de denemekte fayda var. Sizi aşık olduğunuz kişinin kültürünü ve sevdiği aktiviteleri öğrenmek, size aranızdaki güveni artıracaktır.

Birlikte Eğlenin

İkinci olarak, eğlenmeyi seven kişi olarak, sizi aşık olduğunuz kişinin yanında eğlenmeyi öğrenin. Belki de eğlenmeyi seven kişi olarak sizin sevdiğiniz aktivitelerden daha fazla eğlenebilirsiniz. Sizin sevdiğiniz şeylere katılmak, aranızdaki güveni güçlendirecek ve aynı zamanda ilişkinizi güçlendirecektir.

Konuşun

Üçüncü olarak, bu konuyu açıkça ve samimi bir şekilde konuşun. Aşık olduğunuz kişiyi anlamaya çalışın ve onun eğlenmeyi seven kişi olmaktan ne kadar çok zevk aldığını öğrenin. Sizinle aynı şeyleri sevmesi gerekmez, fakat farklı şeyleri de denemekte fayda var. Aşık olduğunuz kişiyle samimi bir şekilde konuşarak, onun sizden daha az eğlenceli olmasının önüne geçebilirsiniz.

Kendinizi Geliştirin

Son olarak, eğlenmeyi seven kişi olarak, aşık olduğunuz kişinin sizden daha az eğlenceli olmasını kabullenin. Kendinizi geliştirin ve aranızdaki güveni artırmak için diğer aktivitelere de katılın. Kendinizi her zaman geliştirerek, kendinizi aşık olduğunuz kişinin sevdiği şeylerden daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Sonuç

Aşık olduğunuz kişi sizden daha az eğlenceli olabilir, fakat bu durumu aşmak için çok farklı yöntemler vardır. İlk olarak, aşık olduğunuz kişinin sevdiği ve eğlenmeyi seven aktiviteleri öğrenin. İkinci olarak, eğlenmeyi seven kişi olarak, sizi aşık olduğunuz kişinin yanında eğlenmeyi öğrenin. Üçüncü olarak, bu konuyu açıkça ve samimi bir şekilde konuşun. Son olarak, kendinizi geliştirin ve aranızdaki güveni artırmak için diğer aktivitelere de katılın. Bunları takip ederek, aşık olduğunuz kişinin sizden daha az eğlenceli olmasının önüne geçebilirsiniz.

• Angry
Reactions: Esra

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü