Astroloji haritasında neler görülür

kalpbahcesi

Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,346
111
17
Merhaba,

Astroloji haritası hakkında çok fazla bilgim yok. Ama astroloji haritası hakkında yardım almak istiyorum. Astroloji haritasında ne görebileceğimi öğrenmek istiyorum. Özellikle, astroloji haritasında neler görülebileceğini öğrenmek istiyorum. Bir astroloji haritasında ne tür simgeler ve göstergeler görülebilir? Astroloji haritasının ne anlama geldiğini ve nelerin önemli olduğunu öğrenmek istiyorum. Astroloji haritasının ne tür bilgileri içerdiğini ve bu bilgilerin nasıl kullanılacağını da öğrenmek istiyorum. Ayrıca, astroloji haritasının ne tür çıkarımlar yapılabileceğini de öğrenmek istiyorum.

Bu konuda yardım edebilecek herkese çok teşekkür ederim.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
21,962
1,315
112
Astroloji Haritasında Neler Görülür?

Astroloji haritaları, özel bir bilimsel teknik kullanılarak insanların doğum günleri ve aylarındaki zodiyakal ve astronomik durumlarının haritasını çıkarmak için kullanılan özel bir yöntemdir. Bu harita insanların kişiliklerini ve özelliklerini anlamak için incelenebilir. Astroloji haritaları, insanların yaşamlarının geçmişine, geleceğine ve şu anki durumuna ilişkin bilgileri içerir.

Astroloji Haritalarında Görülen İçerikler

Astroloji haritalarının çıkartılmasında, doğumda gökyüzünde meydana gelen gezegenlerin pozisyonlarının kullanılması gerekir. Astroloji haritalarındaki en önemli bölümler, çember dışında yer alan sektörlerdir. Bu sektörlerde aşağıdaki bilgiler bulunur:

• Zodiac: Zodiac, astrolojinin en önemli parçalarından biridir ve 12 burç ve her burcun çeşitli özellikleri vardır. Haritadaki bu sektör, insanın burcu belirlenir.

• Güneş: Güneş, astrolojik haritalarda astrolojik işaret olarak kullanılır. Güneş, kişinin anne tarafından kazanılan özellikleri, karakteri ve kişiliği hakkında bilgi verir.

• Ay: Ay, astrolojik haritalarda astrolojik işaret olarak kullanılır ve kişinin özelliklerine, ahlak ve değerlerine ilişkin bilgileri verir.

• Gezegenler: Gezegenler, astrolojik haritalarda astrolojik işaret olarak kullanılır ve kişinin yaşamıyla ilgili bilgileri verir.

• Aspect: Aspect, astrolojik haritalarda astrolojik işaret olarak kullanılır ve gezegenler arasındaki bağlantıları gösterir.

Astroloji Haritalarının Kullanımı

Astroloji haritalarının kullanımı, kişinin yaşamındaki değişiklikleri tahmin etmek, kişinin karakterini ve kişilik özelliklerini anlamak, kişinin geçmişini ve geleceğini anlamak ve kişinin yaşamındaki kaderi anlamak için kullanılır. Ayrıca, astroloji haritaları, astrolojik tahminleri ve kişisel verileri içeren çok sayıda rapor yapılmasına da yardımcı olabilir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)