astrolojik danışmanlık

kizingucu

Yeni Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,323
100
0
Merhaba herkese! Ben astrolojik danışmanlık hakkında merak ediyorum. Bir astrolojik danışmanlık mesleğinde çalışmak istiyorum, ama bu konuda hiç birşey bilmiyorum. Astrolojik danışmanlık nedir? Ne tür bir eğitim gerektirir? Bu meslek için ne tip beceriler gereklidir? Bu meslekte başarılı olmak için ne gibi özelliklere sahip olmalıyım? Bir astrolojik danışmanlık mesleğinde çalışmak için ne gibi adımlarım olmalı? Astrolojik danışmanlık mesleği hakkında bilgi sahibi olanlar, lütfen benim için ne tür bir eğitim almam ve ne tür adımlarım olmalı söyleyin.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
21,764
1,314
112
Astrolojik Danışmanlık: Ne İşe Yarar?

Astrolojik danışmanlık, kişideki fiziksel, ruhsal, zihinsel ve duygusal durumu analiz etmek için kullanılan, 12 evrensel zodyak işaretlerinin kombinasyonu ile oluşturulan uygulamalı bir astrolojidir. Astrolojik danışmanlık, zamanın bilinmesi gerektiği doğru zamanda doğru şeyler yapmak için öngörülerde bulunmak için kullanılan bir tekniktir. Astrolojik danışmanlık, insanların günlük hayatlarını daha iyi düzenlemelerine yardımcı olmak amacıyla, hareketlerini, kararlarını ve düşüncelerini etkileyen faktörleri daha net bir şekilde anlamalarına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Astrolojik Danışmanlık Kimler İçin Uygundur?

Astrolojik danışmanlık, her yaştan insanlar için uygundur. Özellikle kişinin hayatının zorluklarıyla başetmekte zorlandığı veya karar vermekte zorlandığı durumlar için astrolojik danışmanlık, kişinin yaşamının doğru yönde ilerlemesini sağlamak için çok yararlıdır. Astrolojik danışmanlık, kişinin günlük hayatının içinde karşılaştığı konularda fikir veya öngörüler sunar. Astrolojik danışmanlık, aynı zamanda kişinin geleceğe yönelik kararlarını almasına yardımcı olmak için özellikle önemlidir.

Astrolojik Danışmanlık Nasıl Yapılır?

Astrolojik danışmanlık, kişinin doğum haritasının çözümlenmesi ile başlar. Doğum haritası, kişinin 12 zodyak işaretinin kombinasyonu ile oluşturulan bir haritadır. Doğum haritası çözümlendiği zaman, kişinin doğum tarihi, saati ve coğrafi konumuna göre hava durumu, yıldızlar ve gezegenleri gösteren bir çizim ortaya çıkar. Bu çizimden, kişinin hayatının hangi alanlarının hangi zaman aralıklarında nasıl etkileneceği gözlemlenir.

Astrolojik Danışmanlık İçin Ne Gerekir?

Astrologlar, astrolojik danışmanlık için öncelikle kişinin doğum haritasını çözmek için doğum tarihi, saati ve coğrafi konumu gerektirir. Danışanın doğum tarihi, saati ve yeri, astrologun doğum haritasının oluşturulması için gerekli temel bilgilerdir. Doğum haritasının oluşturulmasının ardından, astrolog, doğum haritasının çözümlemesi ve yorumlaması için çeşitli astrolojik teknikler kullanır.

Astrolojik Danışmanlık İçin Sonuç

Astrolojik danışmanlık, doğru zamanda doğru şeyler yapmak için öngörülerde bulunmak ve kişiye yardımcı olmak için kullanılan, uygulamalı bir astrolojidir. Kişinin hayatının karşılaştığı zorlukları aşmak ve geleceğe yönelik kararlarını almak için astrolojik danışmanlık çok yararlıdır. Astrolojik danışmanlık için öncelikle kişinin doğum haritasının çözümlenmesi gerekir. Doğum haritasının çözümlenmesinin ardından, astrolog çeşitli astrolojik teknikler kullanarak, kişinin hayatının içinde karşılaştığı konular hakkında öngörülerde bulunur.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)