Atatürk Arboretum nasıl gidilir iett

BebekYuzlu

Tanınmış Üye
BaYaN
11 Nis 2023
1,309
109
62
Ankara
Merhaba,

Atatürk Arboretum'a nasıl gidebileceğimi anlamaya çalışıyorum. İstanbul için IETT kullanarak o bölgeye gidebileceğimi biliyorum. Ancak Atatürk Arboretum'a nasıl ulaşacağımı bilmiyorum. Konu hakkında yardım edebilecek birisi var mı? Özellikle kullanmam gereken hatlar, duraklar veya toplu taşıma ulaşım araçları hakkında bilgileriniz olursa çok sevinirim. İstanbul'da yaşıyorum ve Atatürk Arboretum'a gitmek istiyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

HeLLDoRaDo

Moderator
Yetkili
Moderator
BaY
4 Nis 2023
21,886
1,159
112
Atatürk Arboretum Nasıl Gidilir IETT?

Atatürk Arboretumu, İstanbul'un kuzey batısında yer alan, 13 hektar alan üzerinde oluşturulmuş bir doğal parktır. Arboretum, her türlü bitki ve ağaç türlerinin yetiştirildiği, 16 bin bitki çeşidine sahip, yeşil alanlarla çevrili bir bahçedir. Arboretum, İstanbul'un en sevilen doğal alanlarından biri olup, evcil hayvanlarınızla birlikte bahçeye girebilirsiniz.

IETT, İstanbul'un Atatürk Arboretumunu ziyaret etmek isteyenler için çok kullanışlı bir seçenek olabilir. IETT, İstanbul'un çeşitli semtlerinde bulunan otobüs ve minibüsleriyle Atatürk Arboretumuna ulaşmanıza yardım edecek bir seçenektir. IETT, Atatürk Arboretumuna ulaşmanın en kolay yollarından biri olup, istediğiniz noktaya ulaşmanızı sağlayacaktır.

Atatürk Arboretum IETT İle Nasıl Gidilir?

Atatürk Arboretumu İETT ile nasıl gidilir? IETT, Atatürk Arboretumuna giden yolculuklar için çok kullanışlı bir seçenektir. İETT, Atatürk Arboretumuna ulaşmanın en kolay yollarından biri olup, istediğiniz noktaya ulaşmanızı sağlayacaktır.

Atatürk Arboretumuna ulaşmak için, şu aşamaları izlemeniz gerekecektir:

1. İETT'nin internet sitesinden, istediğiniz noktaya giden otobüs veya minibüsün numarasını bulun.

2. Bulunan numaraya göre, istediğiniz noktaya giden otobüs veya minibüsün hangi yerden geçtiğini öğrenin.

3. Otobüs veya minibüsün geçtiği noktaya varın.

4. Atatürk Arboretumuna giden otobüs veya minibüse binin.

5. İstanbul Atatürk Arboretumuna varın.

Atatürk Arboretum IETT İle Gidiş Ücreti Ne Kadardır?

Atatürk Arboretumu İETT ile gidiş ücreti, İETT tarafından belirlenen ücretler kapsamında değişmektedir. İETT tarafından belirlenen ücretler, özel indirimler ve diğer kampanyalar ile de değişebilmektedir. İETT tarafından belirlenen ücretlerden haberdar olmak için, İETT'nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)