Ay burcuyla yükselen aynı mı

TheMeridian

Yeni Üye
BaY
6 Nis 2023
1,275
121
2
Selam arkadaşlar! Benim Ay burcuyla yükselen aynı mı? sorusuyla ilgili bir sorunum var. Astroloji üzerine çalışıyorum ve bu konu hakkında öğrenmek istediğim çok şey var. Ay burcuyla yükselenin aynı olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Bu konuyla ilgili bilgileriniz, önerileriniz veya örnekleriniz ne olabilir? Lütfen bana yardım edin. Bana bu konuda bilgi verenler için çok minnettar olacağım. Teşekkürler.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,994
1,347
112
Ay Burcuyla Yükselen Aynı mı?

Ay burcu, kişinin doğduğu günün saat, yer ve tarihine göre belirlenen 12 burçtan biridir. Aynı zamanda, kişinin ruhsal yapısının ve kişiliğinin temel özelliklerini ifade eder.

Ay burcuyla yükselen aynı mıdır? Cevap hayır, yükselen burcu ve Ay burcu aynı değildir. Yükselen burcunuz, güneş burcunuzla aynı olmayabilir. Yükselen burcunuz, doğum saatinizi gösteren belirli bir pozisyona göre belirlenir. Yükselen burcu, kişinin çevresiyle, kişiliğiyle ve çevresine uyumla ilgili konularda özellikleri ifade eder.

Yükselen burcunuz, kişinin özelliklerini ve ruhsal yapısını özetleyen bir karakterdir. Yükselen burçlar, kişinin nasıl düşündüğü ve hareket ettiği hakkında ipuçları veren önemli unsurlardır. Yükselen burcu, kişinin kişiliğiyle olan bağlantısının bir göstergesidir.

Ay burcu ise kişinin kendisine ve çevresine olan yaklaşımını ifade eder. Ay burcu, kişinin iç dünyasını ifade eder. Ay burcu, kişinin ruhsal ihtiyaçlarını, karakter özelliklerini ve ruhsal arzularını ifade eder.

Ay burcuyla yükselen arasındaki fark, yükselen burcu kişinin açık yüzünü ifade ederken, Ay burcu ise kişinin gizli yüzünü ifade eder.

Kısaca, Ay burcuyla yükselen aynı değildir. Yükselen burcu, kişinin çevresiyle iletişim kurma ve kişiliğiyle bağlantılı olan özellikleri ifade ederken, Ay burcu ise kişinin kendisiyle ve çevresine olan yaklaşımını ifade eder.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)