bir erkeği cinsellikle kendine bağlamak

DiscoKrali

Aktif Üye
BaY
8 Nis 2023
1,296
106
27
Merhaba,
Bir erkeği cinsellikle kendime bağlamak istiyorum ve bu konuda yardıma ihtiyacım var. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
21,166
1,247
112
Bir Erkeği Cinsellikle Kendine Bağlamak:

Cinsellik, her iki cinsiyet için de önemli bir öğedir. Çoğu insan, cinsel olarak bağlanmak ve bağlı kalmaya özen göstermek isteyebilir. Ancak, kadınlar için, bir erkeği cinsellikle kendine bağlamak, diğerlerinden daha zor olabilecek bir görevdir. Bunun nedeni, kadınların daha çok duygusal olarak bağlanmayı tercih etmesidir.

Bir erkeği cinsellikle kendine bağlamak için, ilk adım, ona duygusal olarak bağlanmak olmalıdır. Kadının erkeğe karşı samimi olması ve güven verici hisler uyandırması çok önemlidir. İkincisi, kadının kendini iyi hissetmesidir. Eğer kadın kendini çekici görmezse, bu erkeğin için de çekici olmayacaktır.

Üçüncü olarak, kadının cinsel arzularının açıkça ifade edilmesidir. Kadının kendini rahat hissetmesi ve erkeğin cinselliği konusunda rahat olması çok önemlidir. Bu, cinselliğin konuşmaya açık bir şekilde konuşulmasını sağlar. Dördüncü, cinsel oyunların çok önemli olduğunu unutmamalıdır. Cinsel oyunlar, erkek ve kadın arasında yakınlaşmayı sağlayabilir, aynı zamanda cinsel arzularınızı da kabartabilir.

Son olarak, bir erkeği cinsellikle kendine bağlamak için, cinsel konulara konuşmayı ve cinsel olarak etkileşmeyi sevmelidir. Bu, ilişkinin daha üst düzeyde olmasını sağlayacaktır. Ayrıca, kadının cinsel arzularının karşılanması için erkeğin ne istediğini anlaması da çok önemlidir. Kadın, erkeğin arzularını yerine getirmek için her türlü çabayı göstermelidir.

Bir erkeği cinsellikle kendine bağlamak, diğerlerinden daha zor bir süreç olabilir. Ancak, kadınlar, üstünde çalışmaya ve erkeklerin arzularını anlamaya çalışmaya devam ederek, başarılı olabilirler.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü