Bir erkeğin ilgisinin azaldığını nasıl anlarım

JovenopheSophi

Yeni Üye
BaYaN
5 Nis 2023
1,290
112
0
Antalya
Merhaba,
Bir erkeğin ilgisinin azaldığını nasıl anlarım? sorusunu sormak istedim. Son zamanlarda bir arkadaşımla çıkmaya başladık ve gerçekten çok iyi vakit geçiriyoruz. Ancak, son birkaç haftadır bana karşı biraz uzaklaşmaya başladığını hissediyorum. Görüşme sayısı azaldı ve aramaları artık azaldı. Ona karşı hislerim büyük ve eminim ki o da hissettiği bir şeyler var. Ama şimdi onun ilgisi azaldığını nasıl anlarım? Lütfen bu konu hakkında yardım edin. Teşekkürler.

• Sad
Reactions: Sevda

HeLLDoRaDo

Moderator
Yetkili
Moderator
BaY
4 Nis 2023
21,441
1,159
112
Bir Erkeğin İlgisinin Azaldığını Nasıl Anlarım?

Bir erkek arkadaşınızın ilgisi azaldığını hissediyorsanız, bunu nasıl anlayacağınızı bilmek işinizi kolaylaştıracaktır. Bu makalede, bir erkeğin ilgisinin azaldığını nasıl anlayacağınızı açıklamaya çalışacağız.

İletişimin Azalması

Birlikte olduğunuz erkeğin sizinle iletişim kurması azalırsa, bu size bir şeylerin yanlış gittiğini göstermeye başlayabilir. Eğer birbirinizle konuşma sıklığınız azalmaya başlarsa, ilginin de azalma eğiliminde olduğunu görebilirsiniz.

Zaman Geçirmek İstememesi

Birlikte olduğunuz erkek arkadaşınız size zaman ayırmak için isteksiz görünüyorsa, bu ilginin azaldığının bir işareti olabilir. Eğer sizi planlamadığı konularda görmek istemiyorsa, bu size ilginin azaldığının habercisi olabilir.

Sizi Dinlememesi

Bir erkeğin ilgisi azaldığında, sizi dinlemeyi bırakabilir. Sizinle konuştuğunda, sizin söylediklerinizi ciddiye almaz veya sizi dinlemeyi reddederse, ilgisinin azaldığını anlayabilirsiniz.

Sizi Değerlendirmemesi

Bir erkeğin ilgisi azaldığında, sizi güzel bir şekilde değerlendirmeyi bırakabilir. Eğer sizin güzel görünmenizi, çalışmanızı veya başarılarınızı övmekten uzaklaşıyorsa, ilginin azaldığını anlayabilirsiniz.

Sizinle Konuşurken İlgisiz Kalması

Bir erkeğin ilgisinin azaldığını anlamanın bir başka yolu, onun sizinle konuşurken ilgisiz kalmasıdır. Sizinle konuşurken ses tonu veya göz temasının azaldığını görebilirsiniz, bu da ilgisinin azaldığının bir işareti olabilir.

Sonuç

Bir erkeğin ilgisinin azaldığını nasıl anlayacağınızı anlamak, ilişkinizin geleceğinde ne olacağını anlamanıza yardımcı olabilir. İletişimin azalması, zaman geçirmek istememesi, sizi dinlememesi, sizi değerlendirmemesi ve sizinle konuşurken ilgisiz kalması gibi belirtiler, ilginin azaldığının bir işareti olabilir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü