Birini arzulamak Aşk mı

poliyana

Yeni Üye
BaYaN
11 Nis 2023
1,296
132
2
İstanbul
Merhaba,

Birini arzulamak gerçekten Aşk mı? Bu konuda kararsızım. Kendimi kötü hissediyorum, çünkü arzuladığım kişiyle aslında aramda bir ilişki olmasının mümkün olmadığını biliyorum, ama hala onu arzuluyorum. Yapmam gereken ne? Bu arzunun Aşk olduğunu düşünüyor muyum? Dürüst olmak gerekirse, kendimce bir cevap arıyorum. İyi bir arkadaşım bana, bu arzunun aslında bir Aşk olduğunu söylemişti. Bu konu hakkında daha fazla fikir almak için size başvurmak istedim. Lütfen konu hakkında düşüncelerinizi paylaşın. İçtenlikle teşekkürler.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,993
1,345
112
Birini Arzulamak Aşk mı?

Birini arzulamak her insanın hayatında çok önemli bir role sahiptir. Günümüzün dünyasında, birini arzulamak insanların aşkı konusunda birçok farklı görüşe sahip olduklarını göstermektedir. Birini arzulamak aşk mı? Bu soruya cevap veren pek çok insan vardır.

Birisiyle Aşkın Farkı
Birisiyle arkadaş olmak ve birisiyle aşk yaşamak arasında büyük bir fark vardır. Birisiyle arkadaş olmak sadece iki kişinin birbirlerini tanıması ve anlaması demektir. Birisiyle aşk yaşamak ise, iki kişinin kalplerini birbirlerine bağlamaları demektir. Birisiyle arkadaş olmak, herhangi bir yükümlülük getirmezken, birisiyle aşk yaşamak, iki kişinin birlikte olmaya karar vermesi ve birbirlerine söz vermesi anlamına gelir.

Birisiyle Aşkın Duyguları
Birisiyle aşk yaşamak insan için çok farklı hisler ve duygular getirir. Aşk bazen güçlü ve sıcak hislerle, bazen de karşılaşılan korkularla bağlantılı olabilir. Aşk, insanların kendi kendine özgü ve kendilerine özgü bir biçimde yaşadıkları çok özel bir duygudur.

Birini Arzulamak Aşk mı?
Birini arzulamak aşk mı? Bu soruya her kişi kendi kafasından cevap verir. Birisiyle arkadaş olmak veya aşk yaşamak arasındaki farkı anladıktan sonra, insan kendisi için en doğru olanı seçebilir. Birisiyle aşk yaşamak, her insanın hayatına özel hisler getirebilir ve onu çok özel anları paylaşma arzusuyla dolu hale getirebilir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü