cesaretin var mı aşka filmi

CATA

Tanınmış Üye
BaY
7 Kas 2020
1,406
126
62
Merhaba,

Aşka yönelik bir film arıyorum ve aradığım filmin adı Cesaretin Var mı Aşka. Bu film hakkında herhangi bir bilgi edinmek istiyorum. Bu film hakkında ne kadar çok şey öğrenebilirsem o kadar iyi olur. Herhangi bir ayrıntıya sahip olan veya bu film hakkında konuşmak isteyenler var mı? Aşka dair filmlerin ne kadar sıkıcı olacağını ve bu film hakkında ne beklemem gerektiğini öğrenmek istiyorum. İzleyicilerin bu film hakkındaki düşünceleri nelerdir? Cesaretin Var mı Aşka hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için herhangi bir öneriniz var mı? Lütfen yardım edin. Teşekkürler.

Daniel1336

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
BaY
4 Nis 2023
10,217
1,281
112
Cesaretin Var Mı Aşka Filmi Hakkında Makale

Cesaretin Var Mı Aşka filminin özeti, konusu ve karakterleri hakkında öğrenmek isteyenler için bu makale tam size göre. 2020 yılında yayınlanan bu film, İstanbul'da geçen romantik bir aşk hikayesinden oluşuyor. Film, özgür ve cesur bir kadın olan Aysu'nun yaşadığı bir macerayı konu alıyor.

Film Özeti

Aysu, İstanbul'da yaşayan ve kendi başına hayatını kazanmak isteyen bir kadındır. Bir gün, babasının ölümünden sonra kendisine sahip çıkmak isteyen kötü niyetli bir adam tarafından tehdit edilir. Aysu, korkusundan harekete geçmeyi ve bu adamın elinden kurtulmayı başarır. Ancak, bu tehdit altında kalan deneyimleri, kendisini çok farklı hissettirir: Yalnız değil, aynı zamanda cesur ve bağımsız.

Bu deneyimler, Aysu'nun hayatında çok önemli bir değişime yol açar ve o, çevresindeki insanlarla arasını daha sıcak tutmaya ve kendini daha cesur göstermeye başlar. Bu arada, kendisini korumak için yardımına yetişen ve kendisini çok özel hissettirdiği bir adamla tanışır.

Film Konusu

Aysu, kısa süren bu ilişki ve kendisini koruma çabasıyla, kendisini daha cesur hissetmeye başlar. O, çevresindeki insanlarla daha sıcak iletişim kurmaya başlar ve kendine güveni artmaya başlar. Aradan geçen zaman içerisinde, Aysu, karşı cinsle arasındaki ilişkiyi daha sıcak seviyeye taşıyarak, aşka doğru ilerlemeye başlar.

Film Karakterleri

Cesaretin Var Mı Aşka filminin başrolünde, Aysu rolündeki Ezgi Mola var. Aysu, İstanbul'da yaşayan cesur ve özgür bir kadındır. Kendisini koruma çabasının yanı sıra, aşka doğru ilerleyen yolculuğuyla da izleyiciyi etkileyen bir karakter.

Yardımına yetişen ve Aysu ile arasındaki ilişkiyi derinleştiren karakter ise, İbrahim rolündeki Kaan Yıldırım'dır. İbrahim, Aysu'ya karşı çok sıcak davranan ve kendisini çok özel hissettiren bir adamdır.

Sonuç

Cesaretin Var Mı Aysa, romantik bir aşk hikayesinin İstanbul sokaklarında yaşandığı, cesur kadının kendi hayatını kurma çabasının ve aşka doğru ilerlemesinin hikayesi olarak izleyiciyi etkilemeyi başarıyor.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü