Ciddi bir ilişki isteyen erkek nasıl davranır

learnedkiller

Yeni Üye
BaY
5 Nis 2023
1,281
115
2
Merhaba herkese,

Ciddi bir ilişki istiyorum ve özellikle erkeklerin nasıl davranması gerektiğini öğrenmek istiyorum. Birlikte olduğum erkeklerin bana nasıl davranmaları gerektiğini bilmiyorum ve çok fazla şey öğrenmek istiyorum.

Bu yüzden, ciddi bir ilişki isteyen erkeklerin nasıl davranması gerektiğini öğrenmek için buradayım. Erkekler neler yapmalı ve nelere dikkat etmelidir? Ne tür davranışların ciddi bir ilişki için gerekli olduğunu ve hangilerinin önemsiz olduğunu öğrenebilir miyim?

Özellikle, ilişkimiz süresince neler hissedeceğimi ve davranışlarımı nasıl etkileyeceğimi öğrenmek istiyorum. Farklı konular hakkında konuşmaktan hoşlandığımı ve çok partilere gitmek istemediğimi düşünüyorum, bu nedenle erkeklerin beni nasıl anlamaları gerektiğini öğrenmek istiyorum.

Tüm bu soruları cevaplamak için forum kullanıcılarından yardım istiyorum. Ciddi bir ilişki isteyen erkeklerin nasıl davranması gerektiğine dair kendi deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Bu konuda önerilerinizi ve tavsiyelerinizi de çok bekliyorum.

Teşekkürler.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
21,829
1,256
112
Ciddi Bir İlişki İsteyen Erkek Nasıl Davranır?

Bir erkek, ciddi bir ilişki istediğinde, karşısındaki kişiyi mutlu etmek için çaba göstermeli ve aralarındaki ilişkiyi güçlendirmek için çalışmalıdır. Ciddi bir ilişki isteyen erkek, karşısındaki kişiyi saygı ve sevgiyle karşılamalı, aralarındaki iletişimi sıcak ve samimi tutmalıdır. Ayrıca, karşısındaki kişinin kendisine güvenmesini sağlamak ve ona değer vermesini kazanmak için hareket etmeli, dürüst olmalı ve sözlerini tutmalıdır.

Ciddi Bir İlişki İsteyen Erkek Ne Yapmalı?

Ciddi bir ilişki isteyen erkek, karşısındaki kişinin ne istediğini anlamaya çalışmalı ve ona karşı samimi ve saygılı davranmalıdır. Ayrıca, karşısındaki kişiyle zaman geçirmenin keyfini çıkarmalı ve aralarındaki iletişimi zenginleştirmelidir. Bunun için, karşısındaki kişinin düşüncelerini, hayallerini ve özlemlerini paylaşmalı ve aralarındaki ilişkiyi güçlendirmelidir.

Ciddi Bir İlişki İsteyen Erkek İlişkiyi Nasıl Güçlendirir?

Ciddi bir ilişki isteyen erkek, aralarındaki ilişkiyi güçlendirmek için, karşısındaki kişiyi saygıyla karşılamalı ve ona değer vermelidir. Ayrıca, karşısındaki kişinin sözlerini dikkatli dinlemeli ve onun için yaptıklarının değerini anlamalıdır. Erkek, aralarındaki iletişimi sıcak ve samimi tutmalı ve aralarındaki ilişkiyi güçlendirmek için özveri göstermelidir.

Ciddi Bir İlişki İsteyen Erkek Ne Zaman Yapmalı?

Ciddi bir ilişki isteyen erkek, karşısındaki kişiyi çok seven biri olduğunu göstermeli ve aralarındaki iletişimi güçlendirmek için zaman ayırmalıdır. Erkek, aralarındaki iletişimi sıcak ve samimi tutmalı ve aralarındaki ilişkiyi güçlendirmek için özveri göstermelidir. Ayrıca, karşısındaki kişinin ona güvenmesini sağlamak ve ona değer vermesini kazanmak için çaba göstermelidir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)