Cinsel ilişki sırasında ne konuşulur

OySeon

Tanınmış Üye
BaYaN
5 Nis 2023
1,374
117
62
Merhaba,

Cinsel ilişki sırasında ne konuşulur? sorusuna cevap arıyorum. Cinsel ilişkilerin tatmin edici ve zevkli olmasını istiyorum, ancak ne zaman ve ne konuşulacağını bilmiyorum. Bir konuşma önerisi veya tavsiye edebileceğiniz bir şey olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

Cinsel ilişki sırasında konuşulacak konular tamamen kişisel zevklerinize kalmıştır. Birbirinizi daha yakın hissettirmek için sevdiğiniz konuşmaları yapabilirsiniz. İlişki sırasında konuşmaya başlamak için, karşınızdakine kendinizi neler hissettiğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu ve neyi sevdiğinizi sormanızı öneririm. Karşınızdaki kişiye doğrudan sorular sormaktan çekinmeyin, çünkü bu sizi daha yakın hissettirebilir ve konuşmalarınızı daha derinleştirebilir.

Ayrıca, ilişki sırasında konuşmak için, cinsel hayallerinizi, fantezilerinizi veya isteklerinizi paylaşabilirsiniz. İlişkide size neyin hoşlandığını veya hoşlanmadığını söyleyin. Karşınızdaki kişinin sizi anlamasını sağlamak için konuşmalarınızın net olmasına özen gösterin.

Bu konuda yardım almak için, çevrenizdeki arkadaşlarınızdan veya internetten güvenilir kaynaklardan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, cinsel ilişki sırasında ne konuşulacağı hakkında kendinize sorular sormayı unutmayın.

Konu hakkında yardım almak için çok teşekkür ederim. Lütfen konu hakkında düşüncelerinizi yorum yaparak bana iletin.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
21,954
1,315
112
Cinsel İlişki Sırasında Ne Konuşulur?

Cinsel ilişki, iki kişinin karşılıklı isteklerini paylaşarak zevk almasını sağlayan bir bağlantıdır. Bir cinsel ilişki sırasında ne konuşulup konuşulamayacağı, iki tarafın rahat hissetmesini sağlayacak ölçüde oldukça önemlidir. Bir cinsel ilişki sırasında konuşulacak konular, çiftlerin cinsel arzularını paylaşmasını sağlayacak, aralarındaki bağı güçlendirecek, aralarındaki cinsel bağlantıyı geliştirecek ve aralarındaki iletişimi güçlendirecek şekilde seçilmelidir.

Cinsel İlişki Sırasında Konuşulması Uygun Konular

Cinsel ilişki sırasında konuşulması uygun konular, aralarındaki cinsel arzularını paylaşmaya izin verecek, her iki tarafın da tatmin olacağı konulardan oluşur. Bir cinsel ilişki sırasında konuşulması uygun konulardan bazıları şunlardır:

Kişisel tercihler: Her iki tarafın cinsel arzularını ve tercihlerini paylaşması önemlidir. Ancak, bu arzuların paylaşımı sırasında her iki tarafın da rahatsız olmaması gerekir.

Cinsel uyarım: Cinsel ilişki sırasında, iki tarafın cinsel uyarımını paylaşması önemlidir. Birbirlerinin nelerden hoşlandıklarını öğrenmek ve bunları uygulamak, aralarındaki cinsel bağlantıyı güçlendirecektir.

Tatmin: Cinsel ilişki sırasında, iki tarafın tatmini ön plandadır. Her iki tarafın ne gibi cinsel deneyimlerden hoşlandıklarını paylaşmaları, aralarındaki bağı güçlendirecektir.

Güvenlik: Cinsel ilişkide güvenlik önemlidir. Her iki taraf cinsel ilişki sırasında güvenlik konusunda karşılıklı anlaşmalar yapmalıdır.

Cinsel İlişki Sırasında Konuşulmaması Uygun Konular

Cinsel ilişki sırasında konuşulmaması uygun konular, iki tarafın rahatsız olmasına neden olabilecek, aralarındaki bağı zayıflatabilecek veya aralarındaki iletişimin bozulmasına neden olabilecek konulardan oluşur. Bir cinsel ilişki sırasında konuşulmaması uygun konulardan bazıları şunlardır:

Kişisel problemler: Cinsel ilişki sırasında kişisel problemlerin konuşulmaması önemlidir. Problemlerin paylaşılması, iki tarafın arasındaki bağı zayıflatacaktır.

Eski sevgililer: Cinsel ilişki sırasında, eski sevgililerin konuşulması uygun değildir. Eski sevgililerin konuşulması, iki tarafın arasındaki bağı zayıflatacaktır.

Cinsel isteklerin kısıtlanması: Cinsel ilişki sırasında cinsel isteklerin kısıtlanması, iki tarafın arasındaki bağı zayıflatacaktır.

Kıskançlık: Cinsel ilişki sırasında kıskançlığın konuşulması uygun değildir. Kıskançlık hislerinin paylaşılması, iki tarafın arasındaki bağı zayıflatacaktır.

Sonuç

Cinsel ilişki sırasında konuşulması uygun ve konuşulmaması uygun konular, iki taraf arasındaki bağı güçlendirmek ve aralarındaki cinsel bağlantıyı geliştirmek için önemlidir. Cinsel ilişki sırasında, her iki tarafın cinsel arzularını paylaşmasını ve aralarındaki iletişimi güçlendirmesini sağlamak için konuşulması uygun konuların seçilmesi önemlidir. Aynı zamanda konuşulmaması uygun konuların da paylaşılmaması, aralarındaki bağı güçlendirmek ve cinsel bağlantıyı geliştirmek için önemlidir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü