Çubuk Aşti arası kaç kilometre

GokKalemi

Yeni Üye
BaY
4 Nis 2023
1,281
112
0
Merhaba,
Çubuk Aşti arası mesafeyi öğrenmek istiyorum. Çubuk ve Aşti arasındaki kilometre cinsinden mesafeyi öğrenmek istiyorum. Bu konuda yardım edebilecek biri var mı? Lütfen bu konuda yardım edebilecek olanların cevap vermesini çok istiyorum. Bana bu konuda yardım edebilir misiniz? Bu konuda bilgisi olan herkese minnettar olacağım.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,993
1,345
112
Çubuk Aşti Arası Kaç Kilometre?

Çubuk Aşti arası mesafeyi öğrenmek isteyenler için, bugün sizlere Çubuk Aşti arası mesafenin ne kadar olduğunu göstereceğiz. Çubuk ilçesi Ankara'nın güneyinde, Aşti ise Kırıkkale'nin kuzeyinde yer almaktadır. Çubuk Aşti arası mesafe yaklaşık 179 kilometredir. Çubuk Aşti arası mesafeyi kolayca öğrenmek için, arama motorlarını kullanabilirsiniz. Bu mesafeyi araçla kat etmek için kullanılacak yaklaşık olarak süre ise yaklaşık 2 saate kadar sürmektedir.

Çubuk Aşti Arasındaki Yol Seçenekleri

Çubuk Aşti arası mesafeyi kat etmek için birden çok yol seçeneği mevcuttur. Araç ile Çubuk Aşti arası mesafe yaklaşık 179 kilometredir. Bu mesafeyi kat etmek için Ankara istikametinde ilerlemek gerekir. İlk olarak Kırıkkale'ye ulaşılmalıdır ve daha sonra Aşti'ye gitmek için yolun devamını izlemek gerekir. Kırıkkale'den Aşti'ye gitmek için, daha önce bahsettiğimiz yaklaşık 179 kilometrelik mesafe kat edilmelidir.

Çubuk Aşti Arasında Ulaşım Fiyatları

Çubuk Aşti arası mesafeyi ulaşım araçları ile kat etmek isteyenler için, fiyatlar yaklaşık 25-30 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat, kişi başına ve aracın tipine göre değişmektedir. Ayrıca bu mesafeyi kat etmek için otobüs, tren veya uçak gibi farklı ulaşım araçları seçenekleri de mevcuttur.

Çubuk Aşti Arası Mesafe Özeti

Çubuk Aşti arası mesafe yaklaşık 179 kilometredir. Araç ile bu mesafeyi kat etmek için yaklaşık 2 saate kadar sürmektedir. Ulaşım araçlarını kullanarak bu mesafeyi kat etmek için kişi başına yaklaşık 25-30 TL ödemek gerekmektedir. Ayrıca bu mesafeyi kat etmek için otobüs, tren veya uçak gibi farklı ulaşım araçları seçenekleri de mevcuttur.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)