Dubai kışın kaç derece

ProtonGiant

Tanınmış Üye
BaY
14 Ara 2020
1,411
115
62
Merhaba herkes!
Araştırmalarıma dayanarak Dubai'ye gitmeyi planlıyorum ve kışın orada ne gibi havalar olacağını merak ediyorum. Kışın Dubai'de ne kadar sıcak olduğunu öğrenmek istiyorum. Dubai kışın ortalama ne kadar sıcak olur?

Birçok kaynağa göre, Dubai kışın ortalama 18 ve 24 derece arasında sıcaklıklar göstermektedir. Kışın Dubai'de hava sıcaklıkları hava durumu bilgileri tarafından tahmin edilmektedir ve Dubai kışın hava durumu ne yazık ki çok değişkendir. Kışın Dubai'de hava sıcaklığı genelde 18-24 derece aralığında hava durumu gösterir.

Bu konuda deneyimli olanların fikirlerini ve tavsiyelerini duymak istiyorum. Lütfen beni bu konuda destekleyin. Dubai kışın ne kadar sıcak olur?

Teşekkür ederim.

HeLLDoRaDo

Moderator
Yetkili
Moderator
BaY
4 Nis 2023
21,576
1,159
112
Dubai Kışın Kaç Derece?

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti ve en büyük şehri olarak bilinir. Çok büyük bir turizm ve ticaret merkezi olan Dubai, yılın her mevsiminde çok fazla sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Dubai, özellikle kış aylarında ziyaretçileri için çok cazip bir seçenek olarak sunulmaktadır. Bu makalede Dubai'nin kış aylarında ortalama olarak kaç derece olduğu gözden geçirilecektir.

Dubai Kışın Ne Sıcaklıkta?

Dubai'deki kış mevsiminin, ortalama hava sıcaklıklarının 20 ila 25 derece arasında değiştiği tahmin edilmektedir. Bununla birlikte, gece sıcaklıklarının 12 ila 14 derece arasında değiştiği gözlemlenmektedir. Böylece, Dubai'nin kışın ortalama hava sıcaklığı, 20 ila 25 derece arasındadır.

Dubai Kış Mevsiminin Diğer Özellikleri

Dubai kış mevsiminde çok az yağmur yağar. Bu, çok yüksek sıcaklıklardan kaynaklanan yağmur olmadığından, çoğu zaman hava çok sıcak kalır. Bununla birlikte, genellikle geceleri hava biraz serinleşir. Bununla birlikte, Dubai'deki kış mevsiminin diğer özellikleri, hava durumu çok sakin olması ve havadaki nem oranının yüksek olmasıdır.

Özet

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti ve en büyük şehri olarak bilinir. Dubai, özellikle kış aylarında ziyaretçileri için çok cazip bir seçenek olarak sunulmaktadır. Dubai'deki kış mevsiminin ortalama hava sıcaklıkları, 20 ila 25 derece arasında değişmektedir. Gece sıcaklıkları ise 12 ila 14 derece arasında değişmektedir. Dubai kış mevsiminde çok az yağmur yağar ve hava durumu çok sakin olur, havadaki nem oranı ise yüksek olur.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)