Dünyanın en pahalı evinde kim yaşıyor

kelekci

Tanınmış Üye
BaYaN
6 Kas 2020
1,344
95
47
Merhaba! Ben ev almak ve yaşamak için ortalama bir aile olarak neredeyse imkansız bir hayale sahibim. Bir araştırma yaptım ve dünyanın en pahalı evinin nerede olduğunu öğrendim. Bu evin kimin tarafından satın alındığı ve bu evde kimin yaşadığı hakkında hiçbir fikrim yok. Acaba dünyanın en pahalı evinde kim yaşıyor? Bu evin kim tarafından satın alındığını ve içerisinde kimin yaşadığını öğrenmek çok merak ettiğim bir konu. Forum kullanıcılarından bu konu hakkında yardım istiyorum. İstediğim bilgileri paylaşırlarsa çok memnun olacağım. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,993
1,345
112
Dünyanın En Pahalı Evinde Kim Yaşıyor?

Dünya üzerinde çok sayıda çok pahalı evler bulunmaktadır. Dünyanın en pahalı evinde kim yaşıyor ise, bu sorunun cevabı oldukça ilginç. Dünyanın en pahalı evinin sahibi, dünyanın en zengin insanlarından biri olan Jeff Bezos'dur.

Jeff Bezos ve Onun Pahalı Evi

Jeff Bezos, Amazon'un kurucusu, CEO'su ve ABD'nin en zengin insanıdır. Jeff Bezos, Kaliforniya'da yer alan Beverly Hills'de bulunan mükemmel bir evi satın aldı. Bu ev, ona yaklaşık 165 milyon dolar ödedi. Evin içinde, büyük bir çiftlik, bir helikopter pisti, bir gün spa merkezi ve altı garaj bulunmaktadır.

Jeff Bezos'un Dünyanın En Pahalı Evi Nasıl Oldu?

Jeff Bezos'un dünyanın en pahalı evini sahibi olmasının öyküsü oldukça ilgi çekicidir. Ev, eski Microsoft CEO'su ve Microsoft'un kurucusu olan Paul Allen tarafından satın alındı. Ancak Paul Allen'in ölümünden sonra, Jeff Bezos, evi almak için bir teklif gönderdi ve evi satın aldı.

Jeff Bezos'un Evinde Yaşamak Ne Kadar Pahalı?

Jeff Bezos'un evinde yaşamak oldukça pahalıdır. Eve qeydiyyat ücreti 8 milyon dolar olarak belirlenmiştir. Ayrıca, evin bakımı, temizliği ve diğer giderleri de düşünülürse, Jeff Bezos'un evinde yaşamak oldukça pahalı olacaktır.

Sonuç

Dünyanın en pahalı evinde kim yaşıyor sorusunun cevabı oldukça ilgi çekicidir. Jeff Bezos, dünyanın en zengin insanlarından biri olarak, dünyanın en pahalı evini satın aldı. Jeff Bezos'un evinde yaşamak oldukça pahalı olabilir, ancak evin lüksü ve güzelliği de düşünülürse, bu fiyat, evin konforu için ödenmeye değer.