Emaar avm hangi markalar var

CounteSS

Tanınmış Üye
BaYaN
27 Şub 2022
1,366
115
62
Merhaba herkese,

Emaar AVM'nin hangi markaların olduğunu merak ediyorum. Bu AVM'deki mağazaların listesini öğrenmek istiyorum. Bu AVM genellikle hangi markaların yer aldığını bilmiyorum çünkü bu konuda hiçbir bilgim yok. Ülkemde yer alan bu AVM'yi insanların nerelerde kullanabileceklerini ve hangi markaların orada yer aldığını öğrenmek için bu forumu ziyaret ettim.

Size güvenerek yardım istiyorum. Lütfen bu AVM'deki markaların listesini veya en azından birkaç markayı bana söyleyin. Ayrıca bu AVM'nin özellikleri hakkında da bilgi vermenizi isterim.

Önemli not: Lütfen bu AVM hakkındaki görüşlerinizi de paylaşın.

Herkese teşekkürler.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
21,903
1,315
112
Emaar AVM Hangi Markalar Var?

Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Emaar AVM, Dubai'de en çok ilgi gören yerlerden biridir. Emaar AVM, Dubai'de en kaliteli alışveriş deneyimi için kullanıcıların her türlü ihtiyacını karşılayabilecek çok sayıda marka ve mağaza sunmaktadır. Emaar AVM'de, müşterilerin her türlü alışveriş ihtiyacını karşılamak için mevcut olan markalar şunlardır:

Mevcut Markalar:

H&M: Dünya çapında tanınmış moda markası H&M, Emaar AVM'deki mağazalarıyla müşterilerin modayı en iyi şekilde yaşamalarına yardımcı olmaktadır. H&M'nin Emaar AVM'de bulunan mağazalarının hepsi, moda tutkunlarının her türlü ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır.

Zara: Zara, Emaar AVM'de müşterilerin alışveriş deneyimlerini en iyi şekilde yaşamalarını sağlamak için birkaç mağazasıyla hizmet vermektedir. Zara, yüksek kaliteli ürünleriyle müşterilerinin her türlü moda ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır.

Burberry: Emaar AVM, müşterilerinin her türlü moda ihtiyacını karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir Burberry mağazasına ev sahipliği yapıyor. Burberry, lüks, kaliteli ürünleriyle müşterilerinin her türlü moda ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır.

Dolce & Gabbana: Emaar AVM, lüks moda tutkunlarının her türlü moda ihtiyacını karşılamaya çalışmak için özel olarak tasarlanmış bir Dolce & Gabbana mağazasına ev sahipliği yapıyor. Dolce & Gabbana, lüks, kaliteli ürünleriyle müşterilerinin her türlü moda ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır.

Massimo Dutti: Massimo Dutti, Emaar AVM'de müşterilerin alışveriş deneyimlerini en iyi şekilde yaşamalarını sağlamak için birkaç mağazasıyla hizmet vermektedir. Massimo Dutti, yüksek kaliteli ürünleriyle müşterilerinin her türlü moda ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır.

Diğer Markalar

Emaar AVM'de, yukarıda belirtilen markaların yanı sıra, Lacoste, Nike, Adidas, Marks & Spencer, Sephora, Swarovski, Apple Store, Armani Exchange, Puma, The Body Shop, Gucci, Prada, Michael Kors ve daha birçok marka da mevcuttur. Emaar AVM, müşterilerinin her türlü alışveriş ihtiyacını karşılamak için mevcut olan çok sayıda marka ve mağaza sunmaktadır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü