Erkekler nereden öpülmekten hoşlanır

kirpikuclari

Yeni Üye
BaYaN
4 Nis 2023
1,266
105
2
Merhaba herkes,

Erkekler nereden öpülmekten hoşlanır? sorusuna cevap arıyorum. Öpüşme hakkında çok fikrim yok ve kendime güvenmiyorum. Bu konu hakkında size yardım etmek için buradayım.

Erkeklerin öpülmekten hoşlandıkları yerler hakkında çeşitli fikirler ortaya çıkıyor. Bazı erkekler, yanaklarından öpülmekten hoşlanıyor. Bazıları ise, öpüşmeyi dudaklarına kadar getirmek istiyor. Özellikle, öpüşme sırasında çok sevdiği kişiyle kalp kalbe temasının olduğu yerler de öpüşmeyi daha da heyecanlı hale getiriyor.

Ayrıca erkeklerin öpüşme sırasında kullanmaktan hoşlandıkları diğer şeyler de var. Örneğin, parmaklarının arasına koyarak, tüm vücuduna dokunarak, kulaklarını öpmek suretiyle, dudaklarının etrafına kadar öpmek gibi. Ayrıca, öpüşme sırasında küçük tatlı öpücükler vermek, hafifçe ısırmak veya dudaklarının arasında tutmak da bir erkeği daha fazla etkileyebilir.

Bu konuda size yardım etmek için buradayım. Lütfen bana erkeklerin öpülmekten hoşlandıkları yerler hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz? Özellikle, öpüşme sırasında nelerden hoşlanıyorlar? Size çok teşekkür ederim.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,994
1,347
112
Erkekler Nereden Öpülmekten Hoşlanır?

Erkeklerin öpülmekten hoşlanacağı yerler genellikle kulak, alın, çene ve dudaklardır. Erkekler öpülen yerleri için çok fazla seçeneğe sahip olmalarına rağmen, bu yerler arasında en sık seçilenler bu dört yerdir. Erkekler öpülen yerleri konusunda çok farklı tercihleri olabilir. Ancak, genellikle öpülen yerler arasında bu dört yer en sık tercih edilir.

Kulak Nereden Öpülmelidir?

Erkeklerin kulaklarından öpülmeleri çok hoşlarına gidebilir. Kulak öpücüğü, erkekler için oldukça romantik bir eylemdir. Erkeklerin kulağının kenarından veya kulak kabuğunda öpücükler bırakılabilir. Kulağın arkasına veya içine öpücük bırakılması da hoş karşılanır.

Alın Nereden Öpülmelidir?

Erkeklerin alınlarından öpülmeleri de romantik bir eylem olarak karşılanır. Alın öpücüğü, erkeklerin birbirlerine karşı hissettikleri şefkat ve sevgi gösterme yollarından biridir. Alın öpücükleri, alın üzerindeki sıcak ve yumuşak noktalarda ya da alın üzerindeki tüyler arasında bırakılabilir.

Çene Nereden Öpülmelidir?

Erkeklerin çenelerinden öpülmeleri de çok hoşlarına gidebilir. Çene öpücüğü, erkekler için çok romantik bir eylemdir. Erkeklerin çenelerinden öpücük bırakılabilir. Özellikle, çene kemiğinin yuvarlak ve sıcak yüzeyine öpücük bırakılması çok sevilir.

Dudak Nereden Öpülmelidir?

Erkeklerin dudaklarından öpülmeleri çok hoşlarına gidebilir. Dudak öpücüğü, erkekler için romantik bir eylemdir. Erkeklerin dudaklarının kenarından ya da dudaklarının arasından öpücük bırakılabilir. Bu şekilde, erkeklerin dudaklarından öpücük bırakılması, çiftler arasındaki bağı güçlendirme ve sevgi gösterme yollarından biridir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)