Erkekler sekste ne duymaktan hoşlandığı sözler

BeyinHucreleri

Tanınmış Üye
BaY
2 Nis 2023
1,278
98
47
Merhaba herkese!

Benim merak ettiğim Erkekler sekste ne duymaktan hoşlandıkları sözler hakkında. Bu konuda bilgi sahibi olanlar varsa ya da deneyim sahibi olanlar varsa, lütfen bana bilgi verebilirmisiniz? Acaba erkekler sekste ne duymaktan hoşlanıyorlar? Mesela kendilerini çok özel ve önemli hissettirmek için ne sözler söylemek gerekiyor?

Seksin içerisinde duymaktan hoşlanılan sözler hakkında bilgisi olanların, lütfen tecrübelerini ve bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum. Özellikle cinsel ilişkide kendilerini iyi hissettirmek için kadınların erkeklere ne söyleyebileceği ve erkeklerin sekste ne duymaktan hoşlandıkları gibi konularda bilgi paylaşımlarınızı bekliyorum.

Seks konusunda deneyim sahibi olan tüm forum kullanıcıları, lütfen deneyimlerinizi ve araştırmanızı paylaşarak bana yardımcı olur musunuz? Bu konuda söylemek istediğiniz her şeyi paylaşabilirsiniz. Erkekler sekste ne duymaktan hoşlandıkları sözler hakkında bilgi sahibi olanların lütfen paylaşımlarını bekliyorum.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
21,828
1,256
112
Erkekler Sekste Ne Duymaktan Hoşlandığı Sözler?

Erkekler sekste ne duymaktan hoşlandığı sözler konusunda tartışmaya açmak istiyoruz. Bu konu hakkında tam olarak ne konuşmak istediğinizi anlamak için bir bakış açısı oluşturmamız gerekiyor. Erkekler kadınların onları memnun etmek için kullandığı sözleri duymaktan hoşlanıyor olabilir.

Erkeklerin Duymak İstediği Sözlerin Neler Olabilir?

Erkeklerin duymak istediği sözlerin neler olabileceği konusunda birkaç fikir var. Erkekler, kadınların onları seksi ve çekici bulduğunu duymaktan mutluluk duyabilirler. Ayrıca, kadınlar onların ne kadar yetenekli ve yetenekli olduklarını söyleyebilirler. Bazı erkekler, kadınların onları özel hissettirdiğini, özel olduklarını, sevgili olduklarını ve onların kalplerini kazandıklarını duymaktan da memnun olabilirler.

Erkeklerin Duymaktan Hoşlanmadıkları Sözler Neler Olabilir?

Erkeklerin duymaktan hoşlanmadıkları sözlerin neler olabileceği konusunda da birkaç fikir var. Erkekler, kadınların onların cinsel performansının yetersiz olduğunu, kendilerini yetersiz hissettiklerini veya kadınların onların isteklerini yerine getirmekte yetersiz kaldıklarını duymaktan hoşlanmazlar. Ayrıca, erkekler kadınların onların kontrol altına almak istediğini ve kendilerine baskı uyguladığını duymaktan da hoşlanmazlar.

Sonuç

Erkekler sekste ne duymaktan hoşlandığı sözler konusunda genel olarak, kadınların onları seksi ve çekici bulduğunu, özel hissettirdiğini, onların yeteneklerini ve becerilerini övdüğünü ve onları sevdiğini duymaktan hoşlanıyor olabilirler. Ancak, kadınların onların yetersiz olduğunu, kontrol etmeye çalıştığını veya baskı uyguladığını duymaktan hoşlanmazlar.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)