Evlilik için hangi gezegenlere bakılır

kelekci

Tanınmış Üye
BaYaN
6 Kas 2020
1,344
95
47
Merhaba,

Evlilik için hangi gezegenlere bakılır? sorusunu paylaşmak istiyorum. Evliliğe yaklaşırken evlenmeyi düşünenlerin aklındaki birçok soru var. Bunlardan biri de evlilik için hangi gezegenlerin etkisi olduğu. İlgili gezegenlerin evlilik hayatınıza nasıl etkili olacağını öğrenmek istiyorum.

Bu konu hakkında ne kadar bilginiz varsa, lütfen paylaşın. Ayrıca, bu konuda daha fazla bilgi edinmek için hangi kaynaklara başvurabileceğimi ve bu konu hakkında nasıl yardım alabileceğimi de öğrenmek istiyorum. Herhangi bir ipucu veya yardım çok değerli olacaktır.

Şimdiden teşekkür ederim.

• Love
  • Like
Reactions: Eylem and Gulfidan

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
22,345
1,315
112
Gökyüzünün Gezegeni ve Evlilik İçin Bakılan Gezegenler

Gökyüzünün çok sayıda gezegeni vardır ve bunların her biri kendi özellikleriyle ön plana çıkar. Bu gezegenlerin bir kısmı evlilik ve buna benzer konularda bakılmak üzere tasarlanmıştır. Her biri kendine has özellikleriyle ön plana çıkar. Genellikle, evlilik için bakılan gezegenler Mars, Venüs, Jüpiter, Satürn, Merkür ve Uranüs'tür.

Mars ve Evlilik

Mars, evlilik için bakılan ilk gezegendir. Mars, evlilik anlamında cesaret, güç ve atılım gücünün sembolü olarak kabul edilir. Mars, kişinin evliliğinin nasıl olacağını ve ne kadar yakın olabileceğini gösterir. Ayrıca, evliliğin ne kadar süreceği ve ilişkinin ne kadar aşk dolu olacağı ile ilgili de bilgiler verir.

Venüs ve Evlilik

Venüs evlilik için bakılan ikinci gezegendir. Venüs, evlilik anlamında aşk, romantizm ve arzuların sembolü olarak kabul edilir. Venüs, insanların ortak arzularını ve ilişkilerindeki zevklerini gösterir. Ayrıca, evliliğin ne kadar romantik olacağını ve ne kadar sıcak olacağını da gösterir.

Jüpiter ve Evlilik

Jüpiter, evlilik için bakılan üçüncü gezegendir. Jüpiter, evlilik anlamında şans ve iyi niyetin sembolü olarak kabul edilir. Jüpiter, mutluluğu ve sağlıklı ilişkileri gösterir. Ayrıca, çiftin beraberliklerinin ne kadar güçlü olacağı ve ne kadar ömür boyu süreceği hakkında da bilgi verir.

Satürn ve Evlilik

Satürn, evlilik için bakılan dördüncü gezegendir. Satürn, evlilik anlamında sabır ve sorumluluk sembolü olarak kabul edilir. Satürn, çiftin evliliğinin ne kadar süreceğini ve çiftin evliliğinin zorluklarını karşılamak için ne kadar sorumlu olacağını gösterir. Ayrıca, çiftin evliliğinin ne kadar zorluklarla karşılaşacağını da gösterir.

Merkür ve Evlilik

Merkür, evlilik için bakılan beşinci gezegendir. Merkür, evlilik anlamında iletişim, uyum ve anlaşmazlıkların sembolü olarak kabul edilir. Merkür, çiftin evliliğinin ne kadar sağlıklı olacağını ve ilişkilerinin ne kadar süreceğini gösterir. Ayrıca, çiftin arasındaki iletişimin ne kadar güçlü olacağını da gösterir.

Uranüs ve Evlilik

Uranüs, evlilik için bakılan altıncı gezegendir. Uranüs, evlilik anlamında değişim ve yeniliklerin sembolü olarak kabul edilir. Uranüs, çiftin evliliğinin ne kadar zorluklarla karşılaşacağını ve evliliğin ne kadar uzun süreceğini gösterir. Ayrıca, çiftin evliliğinin ne kadar yenilikçi olacağını da gösterir.

Anahtar Kelimeler: Gökyüzünün Gezegeni, Evlilik İçin Bakılan Gezegenler, Mars, Venüs, Jüpiter, Satürn, Merkür, Uranüs.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)