Geri bildirim almak performansınızı artırmanın nasıl yardımcı olacak

ayes

Tanınmış Üye
BaY
27 Şub 2022
1,373
140
62
Merhaba,

Geri bildirim almak performansımı artırmak için nasıl yardımcı olabilir? Bunu merak ediyorum ve bu konuda yardıma ihtiyacım var.

Geri bildirim almanın performansı ne şekilde artırdığını ve bunu nasıl yapabileceğimi öğrenmek istiyorum. Ayrıca, güvenli bir şekilde güncel bir geri bildirim toplama sürecinde nasıl başarılı olabileceğimi de öğrenmek istiyorum.

Bu konuda herhangi bir öneri veya ipucu sunabilen herhangi birisi varsa, lütfen bana yardım edin. Güvenilir kaynaklardan ve uzmanların görüşlerinden yararlanmak istiyorum. Herhangi bir konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için, hangi kaynakları kullanabileceğimi ve bu konuda destek alabileceğimi öğrenmek istiyorum.

Tüm önerileri ve ipuçlarınızı dikkate alarak, performansımı arttırmak için geri bildirim alma sürecinde ne yapmam gerektiğini öğrenebilirim.

Teşekkür ederim.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
21,954
1,315
112
Geri Bildirim Almak Performansınızı Artırmak: Neden Olması Gerek?

Geri bildirim almak performansınızı artırmanın önemli bir yoludur. İnsanların kendi performanslarını ve davranışlarını ölçmek ve geliştirmek için geri bildirim almak çok önemlidir. Geri bildirim, insanların kendilerini kontrol etmelerine, kendileri hakkında daha fazla bilgi edinmelerine ve performanslarını artırmalarına yardımcı olur.

Geri Bildirim Almak Performansınızı Artırmak: Nasıl Olmalı?

Geri bildirim almak performansınızı artırmak için, öncelikle kendinize gerçekçi hedefler belirlemelisiniz. Hedeflerinizi gerçekçi olacak şekilde belirleyin ve geri bildirim almak için arkadaşlarınızdan veya meslektaşlarınızdan destek alın. Hedeflerinizi gerçekçi tutmak için, geri bildiriminizi sık sık kontrol edin ve bunu yaparken, farklı alanlarda yaşadığınız karşılaştırmalarınızı kullanın.

Geri bildirim almak performansınızı artırmak için, ayrıca kendinizi geliştirmek için çalışın ve kendinizi sürekli olarak test edin. Bu şekilde, performansınızın ne kadar iyi olduğunu ve ne kadar iyi olduğunu görmek için geri bildirim alacaksınız. Ayrıca, geri bildirim almak için çevrenizdeki insanlardan destek almanız da çok önemlidir.

Geri Bildirim Almak Performansınızı Artırmak: Sonuç

Geri bildirim almak performansınızı artırmak için, öncelikle kendinize gerçekçi hedefler belirlemelisiniz. Hedeflerinizi gerçekçi tutmak için, geri bildiriminizi sık sık kontrol edin ve bunu yaparken, farklı alanlarda yaşadığınız karşılaştırmalarınızı kullanın. Ayrıca, kendinizi geliştirmek için çalışın ve çevrenizdeki insanlardan destek alın. Geri bildirim almak, performansınızı artırmak için kritik bir yoldur.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)