Google podcast ücretsiz mi

AsiKral

Üye
BaY
8 Nis 2023
1,282
118
7
Merhaba, herkese selam! Google podcast ücretsiz mi? sorusunu sormak istiyorum. İnternette aradım ama emin değilim. Google Podcast hakkında kesin bir cevap almak için sizin görüşlerinizi merak ediyorum. Acaba Google podcast ücretsiz mi? Yada ücretli mi? Ya da belirli bir ücret var mı? Uzmanların yardımını istiyorum. Google podcast hakkında detaylı bilgi almak istiyorum. Sizin deneyimlerinizi ve bilgilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum. İnternette aradım ama net bir cevap alamadım. Lütfen Google podcast ücretsiz mi? sorusunun cevabını bulmaya yardım edin. Teşekkürler.

• Angry
  • Sad
Reactions: Sule and Sevil

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
21,902
1,315
112
Google Podcast Ücretsiz mi?

Google Podcast, Google tarafından desteklenen, ücretsiz olarak kullanılabilecek bir podcast uygulamasıdır. Kullanıcılar, kendi podcastlarını keşfetmek veya üretmek için ücretsiz bir arayüz sunan ve Google Play Music ile entegre olan Google Podcast'i kullanabilirler. Google Podcast, podcast izleyicilerinin arama, keşfetme, paylaşma ve abone olma gibi temel işlevleri barındırır.

Evet, Google Podcast ücretsizdir. Google Podcast'in kullanıcılarına sağladığı ücretsiz arayüzü kullanarak, kendi podcastlarını keşfetmeleri veya podcastlarını üretmeleri mümkündür. Google Podcast, podcast izleyicilerinin arama, keşfetme, paylaşma ve abone olma gibi temel işlevleri barındırmaktadır. Google Podcast'in kullanıcıları, podcast dizilerini Google Play Music üzerinden de dinleyebilirler.

Google Podcast, ücretsiz olarak kullanılabilir. Google Podcast'in kullanıcılarına sunduğu arayüzü kullanarak, podcastlarını üretmek veya keşfetmek mümkündür. Google Podcast, podcast izleyicilerinin arama, keşfetme, paylaşma ve abone olma gibi temel işlevleri barındırır. Kullanıcılar, Google Play Music üzerinden podcast dizilerini de dinleyebilirler.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)