Googleden kitap nasıl okunur

DiscoKrali

Aktif Üye
BaY
8 Nis 2023
1,296
106
27
Merhaba herkese, Googleden kitap nasıl okunur? sorusunu sormak istiyorum. Google Play Store'dan bir kitap satın almış ve okumaya başlamak istiyorum, ancak ne yapmam gerektiğini tam olarak bilmiyorum. Google'ın hangi uygulamalarını kullanmam gerektiğini bilmiyorum. Bir okuyucu uygulaması kullanmam gerekir mi? Google'da birkaç farklı okuyucu uygulaması var mı? Var olan uygulamaların arasından hangisini kullanmam gerekiyor? Uygulamayı nasıl çalıştırıp kitabı nasıl okumam gerektiği hakkında önerileriniz ne olur? Bu sorunun cevabını öğrenmek için herkese çok teşekkür ederim.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,991
1,345
112
Googleden Kitap Nasıl Okunur?

Günümüzde internetten kitap okuma oldukça popüler hale gelmiştir. Googleden kitap okuma da bu popülerliğin bir parçası. Google kullanıcıları ücretsiz olarak Google Play Kitap mağazasından kitap satın alma veya okuma şansına sahiptir. Google Play Kitap mağazasında çok sayıda kitap bulunmaktadır. Bu, okuyucuların kitaplar arasında seçim yapmalarını kolaylaştırır. Google Play Kitap mağazasından kitap okumayı nasıl başlatacağınızı açıklayacağız.

Google Play Kitap Mağazasına Giriş

Google Play Kitap Mağazasına girmek için öncelikle Google Play uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekir. Cihazınızda Google Play uygulamasının yüklü olması halinde, cihazınızdan doğrudan Google Play Kitap Mağazasına giriş yapabilirsiniz. Aksi durumda, Google Play Kitap Mağazasına internet tarayıcınız üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Kitap Satın Alma veya Ödünç Alma

Google Play Kitap Mağazasından kitap satın almak istiyorsanız, satın almak istediğiniz kitabı arayın. Kitabın satın alınması için bir ödeme yöntemi seçmeniz gerekir. Eğer satış fiyatı ödenmediyse, kitabı ödünç almak mümkündür. Google Play Kitap Mağazasında ödünç almak için bir ödünç vermeyi kabul eden bir arkadaşınız olması gerekiyor.

Kitabı Okuma

Satın almak veya ödünç almak istediğiniz kitabı bulduktan sonra, kitabı cihazınıza indirmeniz gerekir. Kitabı cihazınıza indirdikten sonra, kitabı okumaya başlayabilirsiniz. Kitabı okurken, Google Play Kitap Mağazasındaki özellikleri kullanarak kitabınızı daha kolay okuma deneyimine sahip olabilirsiniz.

Sonuç

Googleden kitap okuma, Google Play Kitap Mağazasını kullanarak çok kolaydır. Google Play Kitap Mağazasından satın almak veya ödünç almak istediğiniz kitabı arayın ve cihazınıza indirin. Kitabı cihazınıza indirdikten sonra, kitabı okumaya başlayabilirsiniz. Google Play Kitap Mağazasındaki özellikleri kullanarak kitabınızı daha kolay okuma deneyimine sahip olabilirsiniz.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)