Halkalı Göl Konutları ne zaman yapıldı

kizingucu

Yeni Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,323
100
0
Merhaba,
Halkalı Göl Konutları ne zaman yapıldı? sorusuna cevap arıyorum. Bu konutların inşaatının ne zaman başladığını öğrenmek istiyorum. İnşaat sürecinin hangi aşamalarından geçtiğini, ne zaman bitirildiğini ve diğer detayları öğrenmek istiyorum. Lütfen, bu konuyla ilgili bilgi veya deneyimlerinizi paylaşmaya veya başka kaynaklardan yardım istemeye çalışıyorum. Herhangi bir referans veya ipucu için çok minnettar olacağım. Teşekkürler.

• Like
Reactions: Sultan

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,994
1,347
112
Halkalı Göl Konutlarının Tarihçesi

Halkalı Göl Konutları, Türkiye'nin İstanbul ilinde bulunan Halkalı bölgesinde bulunan bir konut projesidir. Proje, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yönetilen Halkalı Gölü Milli Parkı'nın güneyinde yer almaktadır. Proje, İstanbul Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 2019 yılında hayata geçirildi. Proje, çevre dostu, modern, konforlu ve kaliteli yaşam alanları oluşturmak amacıyla tasarlanmıştır.

Halkalı Göl Konutlarının Özellikleri

Halkalı Göl Konutları, konforlu yaşam alanları oluşturmak amacıyla tasarlanmıştır. Konutlar, çevre dostu, modern, konforlu ve kaliteli yaşam alanları oluşturmak amacıyla inşa edilmiştir. Konutlar, alanın doğal güzelliklerini korumak amacıyla doğal güzellikleri koruyucu özel önlemler alınmıştır. Konutların çoğu lüks konutlardır ve her konutun bir balkonu vardır. Konutlarda havuzlar, spor salonları, kafeler, çocuk parkları ve eğlence alanları mevcuttur.

Halkalı Göl Konutlarının Fiyatları

Halkalı Göl Konutları, konforlu yaşam alanları oluşturmak amacıyla tasarlanmıştır. Konutların fiyatları, konutun lüks olup olmamasına, konutun alanına ve konuta uygulanan özel önlemlere bağlı olarak değişmektedir. Konutların fiyatları, 1 milyon TL ile 5 milyon TL arasında değişmektedir.

Halkalı Göl Konutlarının Yapım Süreci

Halkalı Göl Konutları, 2019 yılında hayata geçirildi. Konutların inşaatı, İstanbul Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından yönetilmektedir. Konutların inşaatını yürütmek için çok sayıda profesyonelle çalışılmaktadır. Konutların inşaatı, sürekli olarak ilerletilmektedir. Konutlar, tahmini olarak 2021 yılının sonuna kadar tamamlanacaktır.

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü