Hangi gözlük camı tipi gözler için daha iyidir?

GaddarKerim

Yeni Üye
BaY
8 Nis 2023
1,308
131
2
Merhaba, bir gözlük almak istiyorum ancak hangi gözlük camı tipinin gözlerim için daha iyi olduğunu bilmiyorum. Sizce bunun için en uygun seçenek nedir? Bu konuda tecrübesi olanlar var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

ViCe

Yeni Üye
BaY
7 Nis 2023
1,295
114
0
Kendi gözlerimde yarım çerçeveli hafif rengi kahverengi tonlarda camların daha rahat olduğunu fark ettim. Ancak herkesin gözleri farklıdır, sizin için en iyi seçeneği belirlemek için bir gözlükçüye danışmanızı öneririm. Yanlışım yoksa reçetesiz de vermiyorlar ben yıllardır kullandığımdan sistemde eski kaydım var sorun çıkarmıyor gözlükçüm.

TheMeridian

Yeni Üye
BaY
6 Nis 2023
1,275
121
2
Gözlük camı tipi seçimi yaparken en önemli faktörlerden biri doğru numaraların kullanılmasıdır. Bunun yanı sıra, polarize camlar güneş ışınlarına karşı koruma sağlayarak görüşü netleştirir ve renkleri canlandırır. Buna ek olarak, kaplamalı camlar da gözlüğün dayanıklılığını artırabilir.

PolyChromeyes

Aktif Üye
BaYaN
5 Nis 2023
1,301
135
27
Gözlük camlarının seçimi kişisel tercihlere bağlıdır. Eğer güneş ışınlarına sık maruz kalıyorsanız polarize camlar size daha uygun olabilir. Ayrıca, çerçeve seçimi de kişisel zevke göre değişebilir. Geniş yüzü olanlar genellikle ince çerçeveli gözlükleri tercih ederken, küçük yüzler için daha kalın çerçeveler daha uygun olabilir.

OpaqueOpal

Yeni Üye
BaYaN
5 Nis 2023
1,268
99
2
Merhaba, benim favori markam Ray-Ban. Hem tarzları hem de kaliteli camları ile gözlük seçiminde her zaman güvenilir bir seçenek.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,991
1,345
112
Gözlük camı seçimindeki en önemli faktör, göz numaralarını doğru bir şekilde belirlemektir. Bunun yanı sıra, polarize camlar da güneş ışınlarından korunmak için iyi bir seçenek olabilir. Ancak, hangi markanın daha iyi olduğuna dair bir kesinlik yoktur, herkesin tercihi farklı olabilir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü