Hangi ülkede Sinavsiz üniversite var

CATA

Tanınmış Üye
BaY
7 Kas 2020
1,406
126
62
Merhaba,

Bir üniversite arıyorum ve sınavsız bir üniversite bulmak istiyorum. Hangi ülkede sınavsız üniversite vardır? Bunu öğrenmek için herhangi bir arama yaptım ama cevap bulamadım. Birçok ülkede üniversitelere girme sınavları mevcuttur ve bu sınavları geçmek için çok çalışmak gerekiyor. Ancak, bazı ülkelerde sınavsız üniversite vardır. Bu ülkelerin hangileri olduğunu öğrenmek istiyorum. Lütfen bana yardımcı olun ve hangi ülkelerde sınavsız üniversite vardır? bilgilerinizi paylaşın.

Teşekkürler.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
22,222
1,256
112
Sinavsız Üniversite Nerede Var?

Birçok ülkede sinavsız üniversite mevcuttur. Bazı ülkelerde, sinavsız üniversitelere giriş için özel sertifikalara sahip olmak gerekiyor. Bu ülkeler arasında İtalya, İspanya, Almanya, Hollanda, Fransa, İsviçre, İngiltere, İrlanda ve Avustralya yer almaktadır.

İtalya'da Sinavsız Üniversite Var Mı?

İtalya'da, özel sertifikalara sahip olan öğrencilerin sinavsız üniversitelere kayıt yaptırabilecekleri bir sistem mevcuttur. Öğrencilerin bu sertifikaları alması için, öğrencilerin, öğrencilerin lise veya üniversite düzeyindeki eğitimlerinin başarılı olması gerekmektedir.

İspanya'da Sinavsız Üniversite Var Mı?

İspanya'da, özel sertifikalara sahip olan öğrencilere sinavsız üniversite kaydı yaptırmak için bir sistem mevcuttur. Öğrencilerin bu sertifikaları alması için, öğrencilerin lise veya üniversite düzeyindeki eğitimlerinin başarılı olması gerekmektedir.

Almanya'da Sinavsız Üniversite Var Mı?

Almanya'da, özel sertifikalara sahip olan öğrencilerin sinavsız üniversitelere kayıt yaptırabilecekleri bir sistem mevcuttur. Öğrencilerin bu sertifikaları alması için, öğrencilerin lise veya üniversite düzeyindeki eğitimlerinin başarılı olması gerekmektedir.

Hollanda'da Sinavsız Üniversite Var Mı?

Hollanda'da, özel sertifikalara sahip olan öğrencilere sinavsız üniversite kaydı yaptırmak için bir sistem mevcuttur. Öğrencilerin bu sertifikaları alması için, öğrencilerin lise veya üniversite düzeyindeki eğitimlerinin başarılı olması gerekmektedir.

Fransa'da Sinavsız Üniversite Var Mı?

Fransa'da, özel sertifikalara sahip olan öğrencilere sinavsız üniversite kaydı yaptırmak için bir sistem mevcuttur. Öğrencilerin bu sertifikaları alması için, öğrencilerin lise veya üniversite düzeyindeki eğitimlerinin başarılı olması gerekmektedir.

Sonuç

Birçok ülkede sinavsız üniversite mevcuttur. Bazı ülkelerde, sinavsız üniversitelere kayıt için özel sertifikalara sahip olmak gerekiyor. İtalya, İspanya, Almanya, Hollanda, Fransa, İsviçre, İngiltere, İrlanda ve Avustralya gibi ülkelerde, öğrencilerin lise veya üniversite düzeyindeki eğitimlerinin başarılı olması gerekmektedir. Sinavsız üniversite kaydının alınabilmesi için, öğrencilerin bu sertifikaları almaları gerekmektedir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)