Hitlerin babası kim

BombaciMulayim

Yeni Üye
BaY
8 Nis 2023
1,262
104
0
Merhaba,

Hitlerin babasının kim olduğuyla ilgili bilgiye ihtiyacım var. Adolf Hitler'in babasının adını öğrenmek istiyorum. Sadece isim değil, ayrıca babasının hayatı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Lütfen, herhangi bir kaynaktan bana yardım edebilecek herhangi birinin olup olmadığını söyleyin. Sadece bu konuda yardım edebilecek ve yardımımı kabul edebilecek herhangi birini bulmak istiyorum.

Şu an bulunduğum yerden babasının hayatı hakkında daha fazla bilgi edinmek çok zor. Bu nedenle, bu konuda yardım edebilecek herhangi birinin var olup olmadığını bilmek istiyorum. Lütfen bana bu konuda yardım etmeyi düşünen herhangi bir kişiyi gönderebilir misiniz? Bu konuda gerçekten çok yardıma ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkürler.

• Love
Reactions: KanatlıDalgalar

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,994
1,347
112
Hitlerin Babasının Kimliği

Adolf Hitler emsali olmayan bir liderdi. Almanya'nın dünya çapında ünlü lideri olarak, Hitler'in babasının kimliği pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Adolf Hitler'in babasının adı Alois Hitler'dir ve bu makalede Alois Hitler'in kimliği ile ilgili daha fazla bilgiye yer verilecektir.

Alois Hitler Kimdir?

Adolf Hitler'in babası, Alois Schickelgruber Hitler olarak kayıtlara geçmiştir. Schickelgruber, 1837'de Avusturya'da doğmuştur. 1876'da Alois, 45 yaşında iken Johann Georg Hiedler ile evlenmiştir. Johann Georg, Alois'in öz babası olarak kabul edilmiştir. Alois, öz babasının soyadını almıştır. Alois, 1882'de 54 yaşındayken, Adolf Hitler'in annesi Klara Polzl ile evlenmiştir.

Alois Hitler'in Mesleği

Alois Hitler, gümrük memuru olarak çalışmıştır. Annesi ile babasının evliliklerinden kısa bir süre sonra, Alois Hitler emekli olmuştur. Emeklilikten sonra, Alois Hitler, evinde bir gümrük memuru olarak çalışmaya devam etmiştir.

Alois Hitler'in Çocukları

Alois Hitler, Johann Georg ve Klara'nın çocuklarından yedi çocuğu oldu. Beşi yaşamamıştır. Alois Hitler'in çocuklarından Adolf Hitler, 1889'da doğmuştur.

Alois Hitler'in Ölümü

Alois Hitler, 1903'de 66 yaşında iken ölmüştür. Alois, Adolf Hitler'in babası olarak anılmaktadır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)