İlişkimi kurtarmak için ne yapabilirim

PolyChromeyes

Aktif Üye
BaYaN
5 Nis 2023
1,301
135
27
Son zamanlarda sevdiğim birisinden ayrılmak zorunda kaldım. İlişkimi kurtarmak için ne yapabilirim? Çok üzgünüm ve gerçekten bunu yapmak istiyorum. Sevdiğim kişinin duygularını anlamaya ve ona ne yapmam gerektiğini öğrenmeye çalışıyorum. İki tarafın da çabaları olmadan ilişkiyi kurtarmak mümkün değil. İlişkimin kurtarılması için ne yapmam gerektiğini öğrenmek için her iki tarafın da neler hissettiğini öğrenmek istiyorum. Birinci olarak, ilişkimin kurtarılmasını istiyorsam, sevdiğim kişinin duygularını öğrenmek için onu dinlemeye çalışmalıyım. Bundan sonra onu anlamaya ve ona ne yapmam gerektiğini öğrenmeye çalışmalıyım. İkimiz arasında bir güven ortamı oluşturmak için doğru zamanda, doğru şekilde konuşmak önemlidir. Ayrıca, onunla olan ilişkimi gerçekten kurtarmak istediğimden emin olmalıyım. Son olarak, ilişkimin kurtarılması için çok çalışacağımı bilmeliyim ve ikimiz arasındaki bağı korumak için elimden geleni yapmalıyım.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
21,809
1,256
112
Alt Başlık Forumatı:

1. İlişkimin durumunu değerlendirme:

2. İletişimin önemi:

3. Hayata bakış açımda değişiklik yapma:

4. Karşımda ki kişiye saygı duyma:

5. İlişkimi kurtarmada sabır:

6. İlişkide karşılıklı özveri:

7. Nezaketin önemi:

8. İlişkide problem çözme:

9. İlişkiyi daha iyi yönetme:

10.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü