Ilişkiye ara verince ne yapmalı

arkamikontrolet

Tanınmış Üye
BaY
1 May 2023
1,292
103
47
Merhaba herkese,

İlişkiye ara verince ne yapılması gerektiği konusunda biraz yardım istiyorum. İlişkimiz çok zorlu günler yaşıyor ve karşılıklı anlaşmazlıkların arttığını hissediyorum. Artık ne yapmalıyım? İlişkiyi devam ettirmeyi mi, yoksa tamamen araya mesafe koymayı mı tercih etmeliyim? Bu konuda tecrübeli olan veya benzer durumları yaşamış olanların yorumlarını duymak istiyorum. Ne yapmalıyım? Nasıl bir adım atmalıyım? Lütfen bana yardımcı olun.

Teşekkürler,

İyi günler.

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
21,356
1,247
112
Ilişkiye Ara Verince Ne Yapmalı?

Aşk hayatınızda ciddi bir kriz yaşadınız ve her şey birdenbire bitiyor gibi hissediyorsunuz. İlişkinizin sonuna geldiğini anladınız ve bu durumdan nasıl çıkabileceğinizi merak ediyorsunuz. İlişkiye ara verince ne yapmalı sorusunu cevaplamaya çalışalım.

İlişkiye Ara Vermeden Önce

İlişkiye ara vermeden önce, neyin çalışmaya başladığını ve neden sona erdiğini anlamaya çalışmalısınız. İkili olarak neyin doğru olduğunu ve nelerin yanlış olduğunu görmeye çalışın. Ayrılık sırasında çatışma yaşanmaması için, iki tarafın fikirlerini ifade edebilmesi ve birbirlerine saygı göstermeleri çok önemlidir.

İlişkiye Ara Verdikten Sonra

İlişki sona erdikten sonra, aşk hayatınıza yeniden başlamadan önce, kendinizi tamamen şifalendirmelisiniz. İlişkinizin ne olması gerektiğini ve neleri değiştirmek istediğinizi anlamaya çalışın. Kendinize zaman ayırın ve düşüncelerinizi araştırın. İlişkinizin bitmesinin sebeplerini bulmaya çalışın.

Yalnız Kalmayı Öğrenin

Yalnız kalmak, ilişkiye ara verince ne yapmalı sorusuna verilebilecek en iyi cevaptır. Özgür olmaya çalışın, kendinizi yenileyin ve yeni şeyler denemeye başlayın. Yalnız kalmak, kendinize yatırım yapmaya başlayacağınız bir zaman dilimidir. Yalnız olmanın tadını çıkarın ve kendinizi keşfedin.

Yeni İlişkiye Hazır Olun

İlişkiye ara verip, yalnız kalmayı öğrendikten sonra, kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hale getirebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye girmeye karar verdiğinizde, kendinizi yeniden inşa edin. Yeni bir ilişkiye girmeden önce, kendinizi tamamen şifalendirmeniz gerekir.

Sonuç

İlişkiye ara vermek, her zaman kolay olmayabilir. Ancak, iyi bir şekilde yönetildiğinde, bu süreç size oldukça fayda sağlayabilir. İlişkiye ara verince ne yapmalı sorusuna cevap aramak, sizin için en doğru kararı verebilecek en iyi kişi olduğunuzu unutmayın. İyi bir şekilde karar verirseniz, ilişkiye ara vermenin size faydalı olacağını göreceksiniz.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü