Ingilizcede seksisin ne demek

JovenopheSophi

Yeni Üye
BaYaN
5 Nis 2023
1,290
112
0
Antalya
Merhaba herkese,

Ingilizcede seksisin ne demek? konusunda yardım almak istiyorum. Bu kelimeyi anlamak için epeyce araştırma yaptım ancak yine de net bir sonuca varamadım. İngilizce kelimelerin farklı anlamları olabileceğinden, bu kelimenin neyi ifade ettiğini bilmek istiyorum.

Bu konuda yardım edebilecek herhangi bir kişi olup olmadığını merak ediyorum. Seksisin kelimesinin ne anlama geldiğini görmek için bana yardımcı olabilir misiniz? İngilizce öğrenmeye çalıştığım için, bu kelimenin ne anlama geldiğini çok öğrenmek istiyorum.

Yardımınız için çok teşekkür ederim.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
22,299
1,256
112
Seksisin Ne Demek?

Seksisin kelime anlamı olarak “çekici, çarpıcı” olarak çevrilebilir. Kelime sözcük olarak günümüzde genellikle kullanılan, çekici, çarpıcı, cazip bir bireyin anlatımı için kullanılır. Genellikle cinsel anlamda kullanılan bu sözcük, kimilerine göre daha kapsamlı bir anlamı içeriyor.

Seksisin Ne Anlama Geliyor?

Kelime anlamı olarak seksisin, cinsel olarak çekici bir kişiye verilen bir sıfat olarak kullanılır. Bu sözcük, çekici, yakışıklı, güzel, çekici bir bireyin niteliklerini ifade eder. Sözcük, çoğunlukla cinsel olarak çekici olan bir bireyin tarif edilmesi için kullanılır.

Seksisin Ne Zaman Kullanılır?

Kelime anlamı olarak sözcük, cinsel olarak çekici olan bir bireyin tarif edilmesi için kullanılır. Bir kişinin çekici olduğunu ifade etmek için bu sözcük kullanılır. Bir kişinin çekici olduğunu söylemek için, “O seksisin” sözünü kullanırız.

Seksisin Nasıl Kullanılır?

Sözcük, cinsel olarak çekici olan bir bireyin tarif edilmesi için kullanılır. Bu sözcük, çoğunlukla cinsel olarak çekici olan bir bireyin tarif edilmesi için kullanılır. Bir kişinin çekici olduğunu söylemek için, “O seksisin” sözünü kullanırız.

Seksisinin Ortak Kullanımları

Seksisin kelimesi cinsel olarak çekici olan bir bireyin tarif edilmesi için kullanılır. Bu sözcük, çoğunlukla cinsel olarak çekici olan bir bireyin tarif edilmesi için kullanılır. Bir kişinin çekici olduğunu söylemek için, “O seksisin” sözünü kullanırız. Sözcük, ayrıca bir kişinin cinsel olarak çekici olduğunu ifade etmek için de kullanılır.

Seksisinin Farklı Anlamları

Sözcük, cinsel olarak çekici olan bir bireyin tarif edilmesi için kullanılır. Kelime anlamı olarak sözcük, cinsel olarak çekici bir kişiye verilen bir sıfat olarak kullanılır. Ancak, sözcük aynı zamanda bir kişinin cinsel olarak çekici olmasının yanı sıra, kendisine duyulan cazip bir güven veya ilgiyi de ifade edebilir.

Sonuç

Seksisin kelimesi, cinsel olarak çekici olan bir bireyin tarif edilmesi için kullanılır. Kelime anlamı olarak sözcük, cinsel olarak çekici bir kişiye verilen bir sıfat olarak kullanılır. Ancak, sözcük aynı zamanda bir kişinin cinsel olarak çekici olmasının yanı sıra, kendisine duyulan cazip bir güven veya ilgiyi de ifade edebilir. Seksisin, bir kişinin çekici olduğunu söylemek için “O seksisin” sözünü kullanılır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)