İngiltere en az kaç aylık vize veriyor

ayes

Tanınmış Üye
BaY
27 Şub 2022
1,373
140
62
Merhaba, İngiltere'ye gidecek olanların, nasıl bir vize uygulamasının geçerli olduğunu bilmek istiyorum. İngiltere en az kaç aylık vize uygulaması yapıyor? Bu konuda bilgi edinmek için çok çabalıyorum fakat yardım edebilecek kimse bulamıyorum. İngiltere'de kalış süresi ne kadar olabilir? Bu vizeyi almak için ne gibi koşulları karşılamam gerekiyor? Hangi dokümanların hazırlanması gerekiyor? Ödeme şekli nedir? Vize alma süreci ne kadar sürer? Bu konuda size yardımcı olabilir misiniz? Çok çok minnettar olacağım.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,993
1,345
112
İngiltere En Az Kaç Aylık Vize Veriyor:

İngiltere, dünyanın en büyük ve en ileri ülkelerinden biridir ve ülkeye seyahat etmek için bir vize almak gerekebilir. İngiltere vize için kapsamlı bir sistem uygulamaktadır. İngiltere, vize başvurusu olmak üzere iki farklı tür vize verir: kalış vizesi ve turist vizesi. Kalış vize başvuruları ile ülkeye kalıcı olarak seyahat etmek isteyenler için alınır, ancak turist vizesi başvuruları ile ülkeye geçici olarak seyahat etmek isteyenler için alınır. İngiltere, en az 6 aylık vize vermektedir.

Vize Başvurusu İçin Gerekli Belgeler:

İngiltere vize başvurusunda çeşitli belgeler istemektedir. Başvuruların başarılı olması için, başvuru sahiplerinin seyahat amaçlarını destekleyen belgeler sağlamaları gerekmektedir. Başvuru sahiplerinin İngiltere'ye seyahat etmek için nedenlerini belgelemeleri gerekir. Seyahat amaçlarını destekleyen belgeler şunlardır:

• Pasaport
• Döviz göstergesi
• Geçerli seyahat sigortası
• Geçerli çalışma izni
• Daha önce İngiltere’ye seyahat ettiğinizi gösteren belgeler
• İngiltere'ye seyahat etmek için nedenlerinizi gösteren belgeler

Vize Ücreti:

İngiltere vize başvurusu yapanların ücret ödemeleri gerekmektedir. İngiltere vize ücreti, başvuru sahiplerinin ülkeye seyahat amaçlarına göre değişiklik göstermektedir. 6 aylık vize ücreti, başvuru sahiplerinin ülkeye seyahat amaçlarına göre değişiklik gösterebilir. 6 aylık vize ücreti, başvuru sahiplerinin ülkeye seyahat amaçlarına göre değişiklik gösterebilir.

Vize Süresi Uzatma:

İngiltere vize başvurularında, vize süresini uzatmak mümkündür. Vize süresini uzatmak için, başvuru sahiplerinin İngiltere vize ofisine başvurmaları gerekmektedir. İngiltere vize ofisi, başvuru sahiplerinin seyahat amaçlarını destekleyen belgeler sağlamalarını isteyebilir. Başvuru sahiplerinin vize süresini uzatmak için gereken belgeleri sunmaları gerekmektedir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)