İngiltere'de hangi sigaralar var

SeSSiZBeKCi

Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,306
111
17
Merhaba herkese! İngiltere'de hangi sigaralar var? sorusuna cevap arıyorum. Günlük sigara içme alışkanlığım olduğundan, son zamanlarda çok fazla tütün ürünlerinden haberdar olmama rağmen, İngiltere'de ne var ne yok, hakkında fikir sahibi değilim. İngiltere'de hangi sigaraların satıldığını, ne kadar fiyata satıldıklarını veya hangilerinin en çok tercih edildiklerini öğrenmek istiyorum. İngiltere'de sigara almak için hangi yerleri tercih etmem gerekiyor? İngiltere'de ne tür sigaraların bulunduğu hakkında yardım almak istiyorum. Lütfen, İngiltere'de sigara almaya ilişkin konuşmak için ilgili bilgilerinizi paylaşın. Teşekkürler.

• Like
  • Wow
Reactions: Lale and Zekiye

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
21,165
1,247
112
İngiltere'de Sigara Markaları

İngiltere'de sigara markaları arasında en popüler markalar Marlboro, Benson & Hedges, Lambert & Butler ve Richmond'dur. Bunların yanı sıra, Camel, Superkings ve Mayfair gibi birçok özel marka da mevcuttur. Ayrıca, Imperial Tobacco tarafından üretilen Golden Virginia, Drum ve Royal gibi popüler markalar da mevcuttur.

İngiltere'de Sigara Tüketimi

İngiltere'de sigara tüketimi ortalama olarak yıllık yaklaşık 11.400 sigara tüketilmektedir. Yıllık sigara tüketiminin en yüksek olduğu bölgeler arasında Londra, Manchester, Liverpool ve Birmingham bulunmaktadır.

İngiltere'de Sigara Fiyatları

İngiltere'de sigara fiyatları, piyasaya sürülme tarihine göre değişmektedir. Ocak 2021'de, sigara paketlerinin fiyatı ortalama £10.30'dur. Bu fiyat, sigaranın markasına, kalitesine ve içerdiği tütüne bağlı olarak değişebilir.

İngiltere'de Sigara Özellikleri

İngiltere'de çeşitli sigara markalarının özellikleri arasında, sigaraların içerisinde bulunan tütünlerin kalitesi ve içerdiği kimyasal maddeler vardır. Ayrıca, sigaraların kendine özgü aromaları ve içerdiği tütün miktarı da özellikleri arasındadır.

İngiltere'de Sigara Uyarıları

İngiltere'de sigaranın paketlerinin üzerinde sigaraya bağlı hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi için uyarılar bulunmaktadır. Bu uyarılar, sigaraya bağlı hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi için uyarılar içeren "Sigaranızı Bırakın - Sağlığınız İçin" sloganını içerir. Ayrıca, sigaranın paketinin üzerindeki uyarılar, sigarayı bırakmanın zorluklarının olduğu ve sigara kullanımının zararlarının olduğunu da vurgulamaktadır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)