John Wick 4 Benzeri Filmler

Nilrafya

Yeni Üye
BaYaN
5 Nis 2023
1,302
103
0
Merhaba herkese,
John Wick 4'ü seyrettikten sonra benzeri filmleri aramaya başladım ama bir türlü doğru olanları bulamadım. Sizlerin de tavsiyelerine ihtiyacım var. Lütfen tavsiyelerinizi bana paylaşın. John Wick serisi gibi aksiyon ve vahşet içeren filmleri arıyorum. Güzel bir hafta sonu geçirmek için bu tarzda filmleri arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz filmleri lütfen paylaşın, çok teşekkür ederim.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
21,831
1,256
112
John Wick 4 Benzeri Filmler

John Wick 4, başrollerinde Keanu Reeves ve Halle Berry'nin oynadığı serinin son filmidir. Film, gizemli bir dünyanın içinde karanlık bir geçmişin etkileriyle karşı karşıya olan bir adamın hikayesini anlatıyor. Serinin bu son filmi, seyirciye çığır açan bir maceraya çağırdı.

John Wick 4'ün macerasının benzersizliğine rağmen, film, daha önce çekilmiş benzer filmlerle karşılaştırılabilir. Bu makale, John Wick 4 benzeri filmleri keşfetmek için bir kaynak olacak ve sizin için en iyi seçenekleri sunacak.

John Wick 4 benzeri filmler arasında öne çıkanlar arasında John Wick serisinin iki önceki filmi John Wick: Chapter 3 - Parabellum ve John Wick: Chapter 2 ile birlikte, benzer tarzda birçok film bulunmaktadır. Bunlar arasında;

Atomic Blonde

Atomic Blonde, John Wick serisiyle karşılaştırıldığında, benzer tarzdaki bir filmdir. Başrolünde Charlize Theron'un oynadığı Atomic Blonde, John Wick'in çok çeşitli silahları ve mücadele stiliyle karşılaştırılabilir. Aynı zamanda, Atomic Blonde'un gizemli ve karanlık bir dünya içinde geçen hikayesi de John Wick ile benzerlik gösterir.

The Raid 2

The Raid 2, John Wick'in mücadele tarzının ve silah kullanımının benzerliğine rağmen, farklı bir konudan besleniyor. The Raid 2, bir suç dünyasının içinde geçiyor ve bir polis mücadelesini anlatıyor. Aynı zamanda, The Raid 2, John Wick'in silahlı mücadelelerinin keskinliğini ve yoğunluğunu taşıyor.

John Wick: Chapter 4 Ne Zaman Çıkacak?

John Wick 4, 2021 yılında çıkması beklenen bir filmdir. John Wick 4'ün çıkış tarihi henüz kesinleşmedi ancak, başrollerinde Keanu Reeves ve Halle Berry'nin oynayacağı biliniyor. Serinin bu son filminde, John Wick'in daha önceki filmlerde gördüğümüz gibi, karanlık geçmişiyle başa çıkmak zorunda kalacağı ve kendi hayatını kurtarmak için verdiği mücadeleyi izleyeceğiz.

John Wick 4 benzeri filmler arasında yer alan bu filmler, John Wick serisiyle karşılaştırıldığında, benzer tarzdaki birçok film sunuyor. Bu makale, John Wick 4 benzeri filmleri keşfetmek için bir kaynak olacak ve sizin için en iyi seçenekleri sunacak.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü