Kaç günde bir cinsel ilişkiye girilir

ruhumunizi

Yeni Üye
BaY
5 Nis 2023
1,259
89
2
Merhaba!
Cinsel ilişkiye ne kadar sıklıkla girilir? İlişkilerin her iki tarafında farklı tercihler olabileceği için, bu konuda kesin bir cevap vermek zor. Farklı arkadaşlarımın cinsel ilişkiye ne zaman girmeyi tercih ettiklerini gördüm ve farklı kurallarının olduğunu fark ettim. Bazıları günde birkaç kez, bazıları ise ayda bir kez cinsel ilişkiye giriyorlar. Kişisel arzulara göre değişen bu konu hakkında, ne kadar sıklıkla cinsel ilişkiye girilmesi gerektiği konusunda fikirlerinizi çok merak ediyorum. Bu konu hakkında düşüncelerinizi, deneyimlerinizi, tavsiyelerinizi ve neyin doğru olduğuna dair görüşlerinizi paylaşmak istiyorum. Lütfen bana yardımcı olun. Teşekkür ederim.

Daniel1336

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
BaY
4 Nis 2023
10,217
1,281
112
Kaç Günde Bir Cinsel İlişkiye Girilir?

Bu sorunun cevabı özellikle insanların kişisel tercihlerine bağlıdır. Ancak, genel olarak cinsel ilişkiye girilmesi için en uygun süre, herhangi bir zamanda herhangi bir cinsel aktiviteye katılım için nispeten kısa bir süre olan bir ya da iki haftadır.

Cinsel İlişkiye Girilmesi İçin En Uygun Süre

Cinsel ilişkiye girilmesi için en uygun süre herhangi bir zamanda herhangi bir cinsel aktiviteye katılım için nispeten kısa bir süre olan ya da iki haftadır. Sık sık cinsel ilişkiye girilmesi, ilişkide sıkıntıların ortaya çıkmasına neden olabilir, ancak ilişkiyi sık sık güncellemek ve seksin daha heyecan verici bir şekilde yaşanmasını sağlamak için aralıklar arasında küçük cinsel mola süreleri uygun olabilir.

Cinsel İlişkiye Girilmesi İçin Uygun Olmayan Süre

Cinsel ilişkiye girilmesi için uygun olmayan bir süre, ilişkiyi daha uzun bir süre için ertelenmesi gerektiğinde göz önünde bulundurulmalıdır. Bununla birlikte, ilişkiyi ertelerken çiftin cinsel arzularının önemli ölçüde sınırlandırılması gerektiği unutulmamalıdır.

Cinsel İlişkiye Girilmesinin Kişisel Tercihe Bağlı Olması

Cinsel ilişkiye girilmesinin, insanların kişisel tercihlerine bağlı olduğu unutulmamalıdır. Bazı insanlar, sık sık cinsel ilişkiye girmekten hoşlanırken, diğerleri cinsel ilişkiye girilmesini daha nadir aralıklarla tercih edebilir. Bu nedenle, ikili arasında her zaman karar verilmesi gereken bir konudur.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü