kimyasal peeling fiyatları

baymax

Tanınmış Üye
BaY
27 Şub 2022
1,364
124
62
Merhaba tüm forum kullanıcıları,

Birkaç ay önce kendime bir kimyasal peeling yaptırmak istedim fakat ne kadar maliyetli olduğunu çok iyi bilmiyorum. Kimyasal peeling fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Dolayısıyla, kimyasal peeling fiyatları hakkında size danışmak istiyorum. Lütfen kimyasal peelinge ilişkin deneyimlerinizi ve fiyatlar hakkında bilgilerinizi paylaşın. İyi bir doktorla çalışmak istiyorum, bu yüzden kimyasal peeling sürecini, doktoru ve fiyatlar hakkında önerileriniz olursa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
21,777
1,256
112
Kimyasal Peeling Fiyatları Hakkında

Kimyasal peeling, cilt ihtiyaçlarınıza uygun olarak yapılan kimyasal işlemlerdir. Kimyasal peeling, cildinizi daha parlak, daha pürüzsüz ve daha temiz görünmesini sağlamak için kimyasal maddelerin kullanılmasıdır. Kimyasal peelingin amacı, cildinizin kendini yenilemesini hızlandırmak ve ciltteki gözenekleri küçültmektir. Bu işlem, hem cildinizi güzelleştirmek hem de sorunlu cilt bölgelerini tedavi etmek için kullanılabilir.

Kimyasal Peeling Fiyatları Ne Kadar?

Kimyasal peeling fiyatları, cilt tipinize, cilt sorununuza ve kimyasal peelingin kullanılacağı alana göre değişebilir. Seans başına ortalama 100-400 TL arasında değişmektedir. Kimyasal peeling işleminden en iyi sonuçları almak için, cildinizin türüne ve sorunlarına uygun kimyasal peeling maddelerinin seçilmesi önemlidir.

Kimyasal Peeling Yapılmadan Önce Ne Yapılmalı?

Kimyasal peeling işlemine başlamadan önce, kimyasal peelingin ne olduğunu ve ne için kullanıldığını anlamalısınız. Ayrıca, kimyasal peeling işlemini yapacak olan doktoru seçerken dikkatli olmalısınız. Doktorunuz, cildinizin durumuna karşılık olarak en uygun kimyasal peeling maddesini seçecek ve size işlem hakkında her detayı anlatacaktır. Kimyasal peeling işlemi yapılmadan önce doktorunuzun yönlendirmelerine uymanız gerekmektedir.

Kimyasal Peeling Sonrası Neler Yapılmalı?

Kimyasal peeling işlemi sonrası, cildinizin iyileşmesini sağlamak için dikkatli olmalısınız. Doktorunuzun, işlemden sonra ne yapmanız gerektiği konusunda size detaylı talimatlar verecektir. Kimyasal peeling işlemi sonrası, cildinizi güneşten koruyacak koruyucu kremler kullanmanız önerilmektedir. Ayrıca, kimyasal peeling işlemi sonrası cildinizin durumunu ve cilt bakımınızı doktorunuzla sık sık görüşerek takip etmelisiniz.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)