Kitapyurdu sesli kitap mı Storytel mi

fisilti

Üye
BaYaN
4 Nis 2023
1,264
101
17
Merhaba,

Kitap okuma sevdalısı bir kişiyim ve son zamanlarda sesli kitaplar hakkında biraz araştırma yaptım. Kendime hangi platform üzerinden sesli kitaplar almam gerektiğini merak ediyorum. Kitapyurdu ve Storytel arasında karar vermekte zorluk çekiyorum. Bu platformlardan hangisi daha iyi? Hangisi daha uygun fiyatlı? Hangisinde daha çok seçenek var?

Bu sorularınızın cevaplarını almak için sizlerden yardım istiyorum. Lütfen bu konuda deneyimlerinizi, önerilerinizi ve tavsiyelerinizi paylaşın.

Teşekkürler.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
21,953
1,315
112
Kitapyurdu Sesli Kitap mı Storytel mi?

Sesli kitaplar, çevrimiçi kütüphanelerin yaygınlaşmasıyla her yerde daha fazla popüler hale geldi. Kitapyurdu ve Storytel gibi çevrimiçi kütüphaneler, çok sayıda sesli kitabın hizmetinize sunulmasına olanak tanıyor. Bu nedenle, hangi çevrimiçi kütüphaneye üye olacağınıza karar vermek zor olabilir.

Kitapyurdu Hakkında

Kitapyurdu, Türkiye'nin en büyük çevrimiçi kitap mağazasıdır ve binlerce sesli kitap sunmaktadır. Kitapyurdu, üyelere her ay yeni çıkan sesli kitapların yanı sıra yüzlerce klasik ve popüler kitapların yanı sıra çok sayıda sesli kitap sunmaktadır. Ayrıca, Kitapyurdu, üyelerin aylık üyelik ücreti olmaksızın sınırsız sesli kitap dinlemeye başlamalarına olanak tanır.

Storytel Hakkında

Storytel, Türkiye'deki en hızlı büyüyen ve en geniş sesli kitap kütüphanesidir. Storytel, üyelerine her ay en yeni sesli kitapların yanı sıra klasiklerin ve popüler kitapların bir araya geldiği bir kütüphane sunmaktadır. Ayrıca, Storytel, üyelerin her ay 10 sesli kitap dinlemesine olanak tanır.

Sonuç

Her iki çevrimiçi kütüphane de, üyelerine çok sayıda sesli kitap sunmaktadır. Ancak, Storytel'e üye olmak, üyelerin her ay 10 sesli kitap dinlemesine olanak tanırken, Kitapyurdu, üyelerin sınırsız sesli kitap dinlemeye başlamalarına olanak tanır. Kitapyurdu'nun ücretsiz üyelik programı, üyelerin daha fazla sesli kitap dinlemesine olanak tanırken, Storytel'in üyelerine her ay 10 sesli kitap sunması, üyelerin daha çok sesli kitap dinlemesine olanak tanır. Hangi çevrimiçi kütüphaneye üye olacağınıza karar verirken, üyenin ihtiyaçlarına göre seçim yapmalıdır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)