Kova burcu erkeği yatakta ne ister

AtarliGenc

Yeni Üye
BaY
8 Nis 2023
1,328
127
2
Merhaba arkadaşlar, ben Kova burcu erkeği olan bir adamım ve yatakta ne istediğimi tam olarak bilmiyorum. Biraz yardıma ihtiyacım var. Ne istediğimi anlamak için ne yapmalıyım? Yatakta ne istediğimin önemli olduğunu biliyorum çünkü ilişkilerimde başarılı olmak istiyorum. Yatakta beni tatmin etme konusunda ne tür şeyler yapmam gerektiğini, ne tür şeyleri sevdiğimi veya beklediğimi öğrenmek istiyorum. Yatakta özgürlük istediğimi veya emirler almaktan hoşlandığımı da bilmek istiyorum. Ayrıca, yatakta ne tür pozisyonları sevdiğimi veya karşı tarafa nasıl davranmam gerektiğini de bilmek istiyorum. Biraz yardım edebilecek olan var mı? Lütfen önerilerinizi paylaşın.

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
21,753
1,247
112
Kova Burcu Erkeği Yatakta Ne İster?

Kova burcu erkeği, aşk ve cinsellik arasındaki ilişkiyi kendi kurallarına göre yaşamayı seven, sıcak, yakın, cömert, tatlı ve sadık bir sevgilidir. Yatakta, Kova burcu erkeği duygusal olarak yakınlaşmayı ve birbirlerinin duygu ve düşüncelerini paylaşmayı arzular. Onunla beraber olmak mükemmel olacaktır ve Kova erkeği tarafından değerlendirilecektir. Kova burcu erkeği, fiziksel olarak yakınlaşırken, hem duygusal hem de fiziksel olarak rahatlamayı arzular.

Kova Burcu Erkeğinin Yatakta Arzuları Nelerdir?

Kova burcu erkeği, kendinden emin ve sıcak bir ortamda yatakta olmayı arzular. Onu cesaretlendirmek ve övmek onunla zaman geçirirken çok önemlidir. Kova erkeği, kendilerini özel hissetmeyi arzular ve bunu hissettirebilecek her türlü sevgi ve şefkatten hoşlanır. Ayrıca, duygusal olarak güvenlik ve destek arayan Kova erkeği, partnerine karşı sıcaklık ve yakınlık hissetmesini arzu eder.

Kova erkeği, seks arzuları arasında açık, doğru ve çekici bir iletişim arar. Ona, yatakta ne istediğini anlatırken kibar ve sevecen olmanız çok önemlidir. Şehvetli ve özel dokunuşları sever ve partnerinin de özgürce hissetmesini ister. Partnerinin bedenine karşı ilgisi onu fazlasıyla etkiler ve onu çok etkilemeye devam etmek ister.

Kova Burcu Erkeğine Ne Ödüller Verilmelidir?

Kova burcu erkeğine yatakta ödüller vermek onu mutlu etmek ve daha fazla yakınlaşmak için mükemmel bir fırsattır. Kova erkeğine yatakta ödüller vermek için, ona kalp şeklinde hediyeler alın ve sürekli değerli zamanınızı paylaşın. Ona sevgili olarak kendisini özel hissettirmek için, ona özel zamanlar ayırın ve onu özel hissettirmek için onu övün. Ayrıca, Kova erkeği için yatakta özel bir şeyler yapmak onu çok mutlu edecektir; yatakta çeşitli fantezileri deneyin ve özel bir şeyler yapın.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)