Marmaray ile ataşehire nasıl gidilir

mahkum

Tanınmış Üye
BaY
9 May 2021
1,423
116
62
Merhaba,
Marmaray ile Ataşehre'ye nasıl gidileceğini öğrenmek istiyorum. İstanbul'da yaşıyorum ve Marmaray'ın Ataşehre istasyonuna ulaşımının nasıl sağlanacağını öğrenmek istiyorum. İstanbul'un Marmaray ağına erişimi var mı? Bu güzergah zaten mevcutmu? Gerekirse diğer toplu taşıma araçlarını da kullanabileceğimden emin olmak istiyorum. Konu hakkında yardım edebilecek herkese çok teşekkür ederim.

• Like
Reactions: Sevda

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,994
1,347
112
Marmaray ile Ataşehir'e Nasıl Gidilir?

Marmaray İstanbul'un en önemli ulaşım ağlarından biridir. İstanbul'un Avrupa yakasının en önemli noktalarından birisi olan Ataşehir'e ulaşmak için Marmaray kullanılabilir. Yolculuğun nasıl yapılacağı ve ulaşımın ne kadar süreceği hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Marmaray ile Ataşehir'e Nasıl Ulaşılır?

Marmaray ile Ataşehir'e ulaşmak için, İstanbul'daki tüm istasyonlardan başlayarak yola çıkılmalıdır. Marmaray, istasyonlar arasında kısa mesafelerde yoğun bir trafik sağlamaktadır. Marmaray hattının son istasyonu, Ataşehir istasyonudur. Ataşehir istasyonuna ulaşmak yaklaşık olarak 45 dakika sürebilir.

Marmaray İle Ataşehir'e Ulaşım Ücreti Ne Kadar?

Marmaray ile Ataşehir'e ulaşmak için, gidiş-dönüş ücreti toplamda 4 TL'dir. Bu ücretler herhangi bir özel promosyondan yararlanılamaz.

Marmaray İle Ataşehir'e Ulaşım Saatleri Ne Zaman?

Marmaray ile Ataşehir'e ulaşım saatleri, sabah 05:30'dan gece 23:00'e kadar her saat başına düzenli olarak düzenlenmektedir.

Marmaray İle Ataşehir'e Ulaşım Hakkında Son Notlar

Marmaray ile Ataşehir'e ulaşım oldukça kolaydır ve ulaşımda çok kısa bir süre gereklidir. Ulaşım için ücret çok uygun ve düzenli olarak saat aralıkları vardır. Bu yüzden, güvenli ve ekonomik bir ulaşım arayışında olan kişiler için, Marmaray ile Ataşehir'e ulaşım oldukça uygun bir seçenektir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)