Mesleğiniz Ne?

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
21,166
1,247
112
Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere mesleklerimiz hakkında konuşmak ve birbirimize fikirlerimizi paylaşmak istiyorum. Sizlere, mesleğiniz ne? diye sormak istiyorum. Belki de farklı mesleklerden birçok insan burada bir aradayız ve bu forumda birbirimizle deneyimlerimizi ve bakış açılarımızı paylaşabiliriz.
Ben mesela bir veri analisti olarak çalışıyorum. Mesleğimde, işletmelerin veri tabanlarından büyük miktarda veriyi toplayıp analiz ediyorum ve işletmelerin kararlarında bu verileri kullanmalarına yardımcı oluyorum.
Peki, sizin mesleğiniz ne? Mesleğiniz hakkında konuşup bizlere biraz bilgi vermek ister misiniz? Belki de başka bir üye, mesleğiniz hakkında bilgi edinmek isteyebilir veya kendi deneyimlerini paylaşmak için bir fırsat bulabilir.
Siz de, mesleğiniz hakkında fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Belki de birbirimize ilham verebilir veya farklı bakış açılarına sahip olabiliriz.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)