Normal bir erkek kaç günde bir boşalır

AtarliGenc

Yeni Üye
BaY
8 Nis 2023
1,328
127
2
Merhaba,

Normal bir erkek kaç günde bir boşalır? Sorunun cevabını öğrenmek için buraya geldim. Erkeklerin sürekli bir şekilde boşalmaya ihtiyacı olmayabilir, ancak bazılarının günde bir kez boşalmaya ihtiyacı olabilir. İnsanlar farklı olduğu için, bir erkek kaç günde bir boşalır? sorusuna net bir cevap veremem. Sorunun cevabını öğrenmek istiyorum.

Konuyla ilgili olarak size yardımcı olabilecek herkesten önerilerini ve tecrübelerini paylaşmalarını istiyorum. Bir erkek kaç günde bir boşalır? sorusunun cevabını merak ediyorum. Lütfen bu konu hakkında yardımcı olun. Teşekkürler.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
21,638
1,256
112
Normal Bir Erkek Kaç Günde Bir Boşalır?

Erkeklerin boşalma sıklığı ile ilgili çok sayıda farklı değişken vardır. Genel olarak, erkeklerin boşalma sıklığı kişiden kişiye değişebilir ve her erkek için farklı olabilir. Bazı erkekler her gün, haftada birkaç kez veya daha az sıklıkta boşalabilir.

Erkeklerin boşalma sıklığını etkileyen çok sayıda faktör vardır. Bu faktörler arasında yaş, cinsel aktivite, sağlık durumu ve psikolojik durum yer alır. Örneğin, genellikle erkekler yaş ilerledikçe boşalma sıklıklarının düştüğü gözlemlenir. Ayrıca, erkeklerin cinsel aktivite düzeyi artarsa, boşalma sıklığı da artar. Ayrıca, sağlık durumu ve psikolojik durum, boşalma sıklığını etkileyebilir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü