Off Campus serisi kaç kitap

pembikeller

Tanınmış Üye
BaYaN
1 May 2023
1,342
108
47
Merhaba arkadaşlar! Off Campus serisi kaç kitap içeriyor? İlk olarak duyduğumda bu seriyi okumak için sabırsızlanıyordum ama kaç kitap olduğunu bilmiyorum. Bir arkadaşımın bana söylediğine göre, bu seri altı kitaptan oluşuyor ama bunu doğrulamak istiyorum. Eğer serinin altı kitaptan oluştuğunu doğrulayabilirseniz, çok sevineceğim. Bu konuda yardım edebilir misiniz? Lütfen bu konu hakkında düşüncelerinizi paylaşın.

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
21,306
1,247
112
Off Campus Serisi Kaç Kitap?

Off Campus serisi, kitaplarının başarısının arttıkça, hayranlarının merakı da arttı. Kimi okuyucular bu serinin kaç kitap olduğunu soruyor.

Off Campus serisi, New York Times ve USA Today’ın en çok satanları listesinde yer alan, sınıf arkadaşlarının arasındaki aşk ve dostluk hakkındaki bir seri. Bu serinin şu anda toplam altı kitabı bulunmaktadır.

Off Campus Serisi Kaç Kitap?

Off Campus serisi, yazar Elle Kennedy tarafından yazılan ve ünlü dizi filmleri arasına dahil olan bir seridir. Serinin altı kitabı şunlardır: The Deal, The Mistake, The Score, The Goal, The Mistake, The Score ve The Risk.

The Deal, serinin ilk kitabıdır. Garrett Graham ve Hannah Wells’in arasındaki aşk ve dostluk üzerine kurulu bir kitaptır. Garrett ve Hannah’ın üniversitede öğrenci oldukları dönemde yaşadıkları olayları anlatır.

The Mistake, serinin ikinci kitabıdır. Garrett’in kardeşi Dean’ın arkadaşlarının arasındaki Allie Hayes ile olan aşk ve dostluk üzerine kurulu bir kitaptır. Üniversite hayatının zorluklarının üzerinden geçerken Allie ve Dean arasındaki bağı anlatır.

The Score, serinin üçüncü kitabıdır. Logan Hawkings ve Sabrina James’in arasındaki aşk ve dostluk üzerine kurulu bir kitaptır. Logan ve Sabrina, aralarındaki karmaşık ilişkiyi anlatırken, üniversite hayatının zorluklarının üzerinden de geçerler.

The Goal, serinin dördüncü kitabıdır. John Riley ve Heather Wallace’ın arasındaki aşk ve dostluk üzerine kurulu bir kitaptır. Heather ve John, üniversite hayatının zorluklarının üzerinden geçerken, aralarındaki karmaşık ilişkiyi de anlatır.

The Risk, serinin beşinci kitabıdır. Rachel Hollis ve Chris Mason'un arasındaki aşk ve dostluk üzerine kurulu bir kitaptır. Rachel ve Chris, aralarındaki karmaşık ilişkiyi anlatırken, üniversite hayatının zorluklarının üzerinden de geçerler.

The Score, serinin altıncı ve son kitabıdır. Jamie Canning ve Ryan Wesley'in arasındaki aşk ve dostluk üzerine kurulu bir kitaptır. Jamie ve Ryan, aralarındaki karmaşık ilişkiyi anlatırken, üniversite hayatının zorluklarının üzerinden de geçerler.

Sonuç

Off Campus serisi, Elle Kennedy tarafından yazılan, New York Times ve USA Today’ın en çok satanları listesinde yer alan ve sınıf arkadaşlarının arasındaki aşk ve dostluk hakkındaki bir seridir. Serinin toplam altı kitabı bulunmaktadır: The Deal, The Mistake, The Score, The Goal, The Risk ve The Score.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü