Olgun kadınlar nasıl erkek ister

TheMeridian

Yeni Üye
BaY
6 Nis 2023
1,275
121
2
Merhaba herkes,

Ben olgun bir kadın olarak, erkek arayan ve ilişki kurmak isteyen biri olarak, aradığım erkekler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Olgun kadınlar nasıl erkek ister? Özellikleri neler olmalı, ne aramalıyız ve neyi aramamalıyız? Bu konu hakkında yardım almak istiyorum.

Cinsel yaşam ve ilişkiler hakkında deneyimli olan herkes, özellikleri neler olmalı, ne aramalıyız ve neyi aramamalıyız gibi konular hakkında düşüncelerini paylaşmak isterim. Erkek arayan olgun kadınlar için çok yardımcı olacağını düşünüyorum.

Ne aramalıyız? Olgunluk, yakınlık, güven, saygı, karşılıklı destek ve sevgi. Ne aramamalıyız? Dengesizlik, kontrol, haksızlık ve kıskançlık.

Özellikleri neler olmalı? Bir erkek, dürüst olmalı, özgür ve kendine güvenen olmalı, cesur ve adil olmalı. Aynı zamanda, cinsel yaşam ve ilişkiler hakkında konuşmaktan ve deneyim kazanmaktan çekinmemeli.

Bu konu hakkında yardım almak istiyorum ve öncelikle sizin deneyimlerinizi, düşüncelerinizi ve görüşlerinizi öğrenmek istiyorum. Lütfen olgun kadınlar nasıl erkek ister? hakkında düşüncelerinizi paylaşın. Teşekkürler.

HeLLDoRaDo

Moderator
Yetkili
Moderator
BaY
4 Nis 2023
21,493
1,159
112
Olgun Kadınlar Nasıl Erkek İster?

Olgun kadınlar, hayatını büyük ölçüde deneyimleyerek ve deneyimlerinden öğrenerek kazandıkları sağduyularını kullanarak erkek isterler. Olgun kadınlar, artık daha kullanışlı ve samimi ilişkiler kurma konusunda daha tecrübeli ve uygun adaylar aramaya başlar. Genellikle olgun kadınlar, sahip oldukları özelliklerin erkekler tarafından nasıl değerlendirileceğini anlarlar ve bunların arkasındaki nedenleri öğrenmek isterler. Erkeklerin olgun kadınlara karşı nasıl hissettiklerini öğrenmek için, kendilerini geliştirmek için daha çok zaman harcarlar.

Olgun Kadınlar Ne Arıyor?

Olgun kadınlar, çoğu zaman, kendileriyle güvenilir ve samimi olan erkekleri ararlar. Bu, erkeklerin kendilerini çoklukesebilir, samimi olabilir ve olgun kadınların ihtiyaçlarını anlayabilir olmaları anlamına gelir. Olgun kadınlar, erkeklerin kendilerine güvenmelerini, onları anlamalarını ve kendilerine karşı dürüst olmalarını isterler. Erkekler, olgun kadınlar için özellikle önemlidir çünkü onların hayatlarındaki önemli bir parçasıdır.

Olgun Kadınlar Ne İstenmez?

Olgun kadınlar, erkeklerin hayatında önemli olmasına rağmen, çok fazla baskı uygulamaktan ve olgun kadınların özgürlüklerini kısıtlamaktan nefret ederler. Olgun kadınlar, erkeklerin kontrol ve yakın izleme aracı olarak hareket etmemelerini isterler. Erkekler, olgun kadınlara karşı açık ve samimi olmalı, onların hislerini anlamaya çalışmalı ve onların özgürlüklerine saygı duymalıdır.

Olgun Kadınlar İçin Ne Yapmalı?

Erkekler, olgun kadınlar için çaba göstermeli ve onların değerini bilmelidir. Erkekler olgun kadınların ihtiyaçlarını anlamaya ve kendilerini onlar için geliştirmeye çalışmalıdır. Olgun kadınlarla ilişkiler kurarken, erkeklerin dürüst, anlayışlı ve kibar olmaları çok önemlidir. Erkekler, olgun kadınların özgürlüklerine saygı göstermeli ve onların güvenini kazanmalıdır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)