Oyuncak Hikayesi 3 Benzeri Filmler

TheMeridian

Yeni Üye
BaY
6 Nis 2023
1,275
121
2
Merhaba,

Oyuncak Hikayesi 3 filmi ile ilgili aradığım bir şeyi bulamadım ve bunun hakkında yardım istiyorum. Bilgilerinizi paylaşmanızı çok takdir edeceğim. Film, insanların hayallerini gerçekleştirmelerini konu alıyor ve çok beğenilmiş. Ben de bu tarz filmleri izlemeyi severim ve Oyuncak Hikayesi 3'ün benzeri filmleri arıyorum. Bu filmlerin hangileri olduğunu öğrenmek istiyorum. Yardımınızı bekliyorum.

HeLLDoRaDo

Moderator
Yetkili
Moderator
BaY
4 Nis 2023
21,885
1,159
112
Oyuncak Hikayesi 3 ve Benzeri Filmler Hakkında

Oyuncak Hikayesi 3 (Toy Story 3) 2010 yılında Pixar Animation Studios tarafından üretilen bir animasyon filmi. Bu film, Tom Hanks, Tim Allen ve Joan Cusack gibi başarılı oyuncuların seslendirdiği, çocuklar için oldukça eğlenceli bir film. Bu filmi izledikten sonra, daha çok benzeri film izlemek isteyebilirsiniz. Bu makalemizde, Oyuncak Hikayesi 3'e benzer filmleri bulacağız.

Oyuncak Hikayesi 3 Benzeri Filmler

Monsters, Inc. (2001)

Monsters, Inc. (Canavarlar Şehri) Pixar'ın 2001 yılında çıkardığı bir animasyon filmi. Film, dünyanın öbür tarafındaki Monstropolis adlı bir şehirde yaşayan iki canavar olan Sully ve Mike'ın hikayesini anlatıyor. Bu ikili, okul çocuklarından çekinerek topladıkları enerjiyi, şehrin elektrik enerjisi için kullanıyor. Bu film, izleyicilere güzel bir ders veriyor ve komik sahneler de vardır.

Küçük Efendi (1995)

Küçük Efendi (Little Man Tate), Jodie Foster tarafından yönetilen ve yazılan bir film. Film, 7 yaşındaki bir çocuğun, evinde ve okulda yaşadığı zorlukları anlatıyor. Bu film, çocukların ne kadar üstün olduğunu ve yeteneklerinin nasıl kullanılabileceğini gösteriyor.

Ailem Gibi (2003)

Ailem Gibi (Cheaper by the Dozen), 2003 yılında Steve Martin ve Bonnie Hunt tarafından oynadığı bir komedi filmi. Film, 12 çocuklu bir ailenin, başındaki anne babanın çalışma ve ev hayatları arasında denge kurmaya çalışırken yaşadığı zorlukları anlatıyor.

Sonuç

Bu makalemizde, Oyuncak Hikayesi 3 benzeri filmleri inceledik. Monsters, Inc., Küçük Efendi ve Ailem Gibi gibi filmler, çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli ve öğretici filmlerdir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)